مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار عرضه کفش چرم درجه ۱ ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع چرم استفاده شده در ساخت کفش های چرم ایرانیشرکت پخش کفش چرم ایرانی مرغوب
کفش چرم ایرانی

کفش چرم به عنوان یکی از محصولات مهم تولیدی کشور به شمار می آید که تولید کننده های زیادی در این حوزه فعالیت دارند و با بکار بردن انواع مختلف چرم طبیعی ایرانی و نمونه های مصنوعی توانسته اند نیاز بسیاری از افراد به انواع کفش های چرمی مرغوب در سراسر دنیا را تامین کنند. بازار کفش چرم ایرانی به دلیل کیفیت چرم بکار رفته در محصول و ساخت منحصر به فرد آن به دست تولید کنندگان ماهر ایرانی، همیشه رونق و مخاطب خود را هم در داخل و هم بازارهای خارجی داشته است.

کفش چرم ایرانی

انواع چرم استفاده شده در ساخت کفش های چرم ایرانی

کفش چرم ایرانی

چرم یکی از مواد با ارزش و محبوب به شمار می آید که نمونه های طبیعی آن به صورت مستقیم از پوست حیوانات مختلف ساخته می شوند البته با توجه به لایه پوستی که چرم از آن ساخته شده است، چرم دارای دوام و ویژگی ههای مخصوص به خود است.

باکیفیت ترین نمونه کفش های چرمی از انواع چرم طبیعی ساخته می شوند که هم در قسمت رویه و هم آستری کفش کاربرد دارند ولی نکته ای که در مورد چرم های طبیعی وجود دارد تفاوتها و ویژگی هایی است که دارند به عنوان مثال چرم طبیعی گاوی که از لایه های مختلف پوست حیواناتی مثل گاو، گوساله، گاومیش و شتر به دست می آید به عنوان مقاوم ترین نوع چرم بازار است که به صورت کلی به آن چرم سنگین هم گفته می شود.

در قسمت رویه کفش چرم که آسیب پذیر ترین بخش کفش به شمار می آید همیشه باید از یک نوع چرم بادام که همان چرم گاوی است استفاده شود ولی در قسمتهای آستر، نمونه چرم های سبک مثل چرم بزی و گوسفندی پیشنهاد می شود چون دارای نرمی و لطافت بیشتری نسبت به چرم گاوی است.

کفش چرم ایرانی

چرم های طبیعی گاوی از سه لایه بیرونی، میانی و زیرین پوست حیوانات به دست می آیند که نمونه های ساخته شده از لایه بیرونی بیشترین ماندگاری و دوام را دارند و نمونه های دیگر به ترتیب کم مقاوم ترند به عنوان مثال چرم جیر از لایه زیرین پوست ساخته می شود به همین دلیل مقاومت بسیار کمی نسبت به سایر مدلهای چرم طبیعی دارد.

تمام نمونه چرم های طبیعی قابلیت استفاده در ساخت کفش را دارند ولی بهترین نوع چرم برای ساخت کفش مرغوب و قابل مصرف، انواع چرم گاوی طبیعی است و بعد از آن نیز نمونه چرم های مصنوعی گاوی هستند که امروزه با گستردگی بالایی توانسته اند در بسیاری از موارد جایگزین چرم های طبیعی شوند.

شرکت پخش کفش چرم ایرانی مرغوب

کفش چرم ایرانی

پخش کفش چرم ایرانی مرغوب و درجه یک توسط بسیاری از شرکت های بزرگ داخلی در بازار سراسر کشور و بازارهای خارجی عرضه می شود که بسیاری از این محصولات با تنوع بالا و کیفیتی که دارند به یک کالای مهم صادراتی تبدیل شده اند.

کفش چرم ایرانی از دیرباز تا کنون یک کالای مهم و اصیل برای کشور ما به شمار رفته و توانسته با بسیاری از نمونه کفش های چرم خارجی رقابت های تنگاتنگی داشته باشد و مجموعه آران چرم نیز به عنوان یکی از مراکز پخش انواع کفش های چرمی درجه یک آماده ارائه خدمات به مشتریان عمده در داخل و خارج از کشور است.

حمیده هناره

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید