مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع مستقیم کفش چرم مردانه صندل

آنچه در این مقاله می خوانید...

صندل چرم درجه یک چه ویژگی هایی دارد؟فروش ویژه کفش چرم مردانه صندل
کفش چرم مردانه صندل

صندل چرم مردانه یکی از طرحهای باز کفش چرم مردانه می باشد که بیشترین مصرف را در آب و هواهای گرم و مناطقی دارد که همیشه دمای هوا در آنجا بالا است به همین دلیل توزیع مستقیم انواع کفش چرم مردانه صندل توسط تولید کننده ها و فعالان کفش چرم در فصلهای خاصی از سال انجام می شود. مجموعه آران چرم نیز به عنوان یکی از نمایندگی های فعال آماده عرضه انواع صندل های چرم مردانه در حجم های عمده می باشد.

کفش چرم مردانه صندل

صندل چرم درجه یک چه ویژگی هایی دارد؟

کفش چرم مردانه صندل

با فرا رسیدن فصلهای گرم سال مثل تابستان و بالا رفتن دمای هوا یکی از مهمترین قسمتهای پوششی که تغییر می کند نمونه کفش هایی هستند که افراد از آنها استفاده می کنند و انتخاب درصد بالایی از افراد در این شرایط، مدلهای متنوع کفش صندل می باشد و یکی از نمونه های پرطرفدار این مدل برای آقایان، انواع صندلهای چرمی هستند که برای سلیقه های مختلف در بازار توزیع می شوند.

شاید به ظاهر خرید یک کفش چرم مردانه صندل راحت تر از نمونه کفش های چرم مجلسی یا رسمی باشد ولی اینطور نیست و انتخاب درست یک صندل چرم درجه یک نیز به نوبه خود دقت و توجه بالایی می خواهد.

باید دقت کرد که در ساخت یک صندل چرم درجه یک از بهترین نوع چرم خام که همان چرم طبیعی است باید استفاده شود چون به کار بردن چرم طبیعی باعث می شود تا ورود و خروج هوا به داخل کفش صورت گرفته و از عرق کردن پا در تماس با رویه کفش جلوگیری شود.

طراحی قالب در انواع کفش چرم صندل بسیار مهم است چون طراحی این نوع از کفش ها در مدلهای باز انجام می شود به همین دلیل باید به محل قرار گرفتن انگشتان پا، پاشنه و برآمدگی کف کفش دقت لازم را کرد و درنظر داشت تا به صورت استاندارد ساخته شده باشند چون در غیر اینصورت ناهماهنگی پیش آماده و به هنگام راه رفتن پا بیرون از کفش قرار می گیرد که باعث آسیب به قسمتهای مختلف پا می شود.

در نمونه صندل های مرغوب و درجه یک از کفی های طبی ضد عرق و زیره های انعطاف پذیر استفاده می کنند تا فشار وارد به کف پا را به حداقل برسانند و در قسمت پاشنه نیز سعی می شود از یک یا دو سانت اندازه پاشنه استفاده شود تا فشار از روی کمر کاهش یابد.

فروش ویژه کفش چرم مردانه صندل

کفش چرم مردانه صندل

بازار فروش کفش چرم مردانه صندل از اواسط فصل بهار و در بعضی از مناطق از اوایل فصل آغاز می شود و با توجه به تغییر آب و هوا تا اواخر تابستان و اواسط پاییز نیز ادامه دارد که برای استفاده از فروش های ویژه مراکز و نمایندگی های عرضه کننده می توان از تخفیفات فصلی و یا خرید در شرایط خاص مثل حجم های عمده استفاده کرد چون در این صورت می توان محصول را با قیمتی پایین تر از حد معمول بازار تهیه کرد.

برای کسب اطلاعات کامل درباره انواع کفش چرم مردانه صندل و نیز گرفتن مشاوره های خرید می توانید با کارشناسان فروش مجموعه ارتباط برقرار کنید.

حمیده هناره

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید