مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع کننده کفش چرم مردانه پاشنه بلند

آنچه در این مقاله می خوانید...

مدلهای پرطرفدار کفش پاشنه بلند مردانهتولید کفش چرم مردانه پاشنه بلند
کفش چرم مردانه پاشنه بلند

کاربرد پاشنه در کفش یکی از موارد مهمی است که از جهات مختلفی برای راحتی و زیبایی کفش و سلامتی پاها اهمیت دارد و تنها مختص نمونه کفش های چرم زنانه نیست و می توان مدلهای متنوع کفش چرم مردانه پاشنه بلند را نیز از مراکز توزیع کننده کفش های چرم مردانه خریداری کرد که شاید در ظاهر پاشنه کفش دیده نمی شود ولی با طراحی خاص در قالب آن قرار دارد.

کفش چرم مردانه پاشنه بلند

مدلهای پرطرفدار کفش پاشنه بلند مردانه

کفش چرم مردانه پاشنه بلند

پاشنه یکی از اجزاء اصلی و مهمی است که انتخاب درست آن از لحاظ اندازه و شکل آن باعث می شود تا هم کفش ظاهر زیبایی داشته باشد و هم اینکه شرایط لازم برای راحتی و سلامتی پاها فراهم باشد.

در گذشته کاربرد پاشنه در اندازه های بلند فقط محدود به نمونه های کفش چرم زنانه بود ولی امروزه با تغییرات و پیشرفت هایی که در طراحی کفش های مردانه ایجاد شده، شرایط کاملا تغییر کرده و بسیاری از نمونه کفش های چرم مردانه با اندازه های بلند پاشنه مورد استفاده قرار می گیرند و نکته ای که در این نوع از کفش ها وجود دارد، استفاده از پاشنه های مخفی در کفش های چرم مردانه است.

از جمله مدلهای پاشنه دار در نمونه کفش های چرم مردانه، نمونه های مجلسی و رسمی هستند که در مناسبتها و شرایط خاص، افراد برای افزایش قد و ایجاد حس بهتر که باعث اعتماد به نفس بالا می شود از مدلهای متنوع کفش های چرم مجلسی پاشنه دار مردانه استفاده می کنند.

علاوه بر زیبایی کفش های پاشنه دار، راحتی و سلامتی پاها نیز از طریق استفاده از پاشنه قابل کنترل است و همین امر باعث می شود تا در مدلهای راحتی و طبی کفش چرم نیز که معمولا حالت ساده و بدون بند دارند، پاشنه جایگاه خاصی داشته باشد و شکل این نوع از پاشنه ها به صورت شیب دار است تا فشار وارد بر کف پاها در تمام قسمتهای پا به صورت یکسان توزیع شود.

تولید کفش چرم مردانه پاشنه بلند

کفش چرم مردانه پاشنه بلند

تولید کفش چرم پاشنه دار مردانه با توجه به نیاز و تقاضایی که از طرف مصرف کنندگان وجود داشته، ایجاد شده است تا آقایانی که مشکل کوتاهی قد دارند بتوانند با استفاده از این نوع کفش ها مشکل خود را رفع کنند.

نکته ای که در مورد کفش های چرم پاشنه دار مردانه وجود دارد، طراحی پاشنه در قالب کفش است که به صورت مخفی صورت می گیرد طوری که شرایط و ظاهر بیرونی کفش کاملا نرمال و مشابه نمونه های دیگر است.

برای سفارش تولید عمده انواع نمونه کفش های چرم مردانه پاشنه دار در سبکهای مجلسی، اداری، رسمی و اسپرت می توانید با مشاوران فروش مجموعه آران چرم ارتباط گرفته و بعد از کسب اطلاعات لازم ثبت سفارش خود را انجام دهید.

حمیده هناره

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید