مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولیدی انواع کفش چرم زنانه پاشنه دار

آنچه در این مقاله می خوانید...

استانداردترین انواع کفش پاشنه دار چرم کدامند؟موارد استفاده از کفش چرم پاشنه دار زنانهقیمت نهایی بهترین کفش پاشنه بلند چرمی
کفش چرم زنانه پاشنه دار

کاربرد پاشنه در کفش های چرم زنانه بسیار متنوع و معمول است چون پاشنه به عنوان یکی از اجزاء اصلی کفش، تاثیر بسیار زیادی در راحتی و زیبایی محصول دارد. تولیدی های فعال در این حوزه، انواع کفش چرم زنانه پاشنه دار را با توجه به تغییرات موجود در دنیای مد و نیز تقاضایی که از طرف مشتریان وجود دارد با درجه بندی های کیفی متنوع تولید و توزیع می کنند.

کفش چرم زنانه پاشنه دار

استانداردترین انواع کفش پاشنه دار چرم کدامند؟

کفش چرم زنانه پاشنه دار

پاشنه به عنوان یک جزء مهم در انواع کفش ها به ویژه کفش چرم زنانه به صورت کلی در سه دسته تقسیم بندی می شود: پاشنه نازک و بلند، پاشنه پهن و پاشنه های شیب دار یا یکسره.

هر کدام از این نوع پاشنه ها در مدلهای مختلف کفش چرم مورد استفاده قرار می گیرند و حتی بعد از بکار بردن مدلهای مختلف پاشنه در یک مدل از کفش چرم، استایل و سبک کفش به صورت کلی تغییر می کند به عنوان مثال مدلهای پاشنه شیب دار بیشتر برای کفش هایی که مصرف روزانه داشته و از راحتی بیشتری برخوردارند استفاده می شوند ولی پاشنه های میله ای و باریک یا پاشنه های پهن و توپر برای نمونه کفش های مجلسی و اداری که رسمی تر هستند کاربرد دارند.

هر کدام از مراکز تولیدی کفش چرم زنانه با بکار بردن نمونه های مختلف پاشنه در تولیدات خود اقدام به عرضه انواع مدلهای مجلسی، اداری، راحتی و رسمی کفش چرم می کنند که هر کدام برای مکان و شرایط خاصی مورد استفاده قرار می گیرد.

از لحاظ راحتی و استاندارد بودن اگر انواع کفش چرم زنانه پاشنه دار را طبقه بندی کنیم، نمونه های لژدار بیشترین راحتی و مدلهایی که دارای پاشنه های باریکی هستند از درجه راحتی کمتری برخوردارند ولی ظرافت و زیبایی پاشنه های باریک که بیشتر در نمونه کفش های مجلسی به کار می رود قابل مقایسه با سایر مدلهای کفش چرم پاشنه دار نیست.

موارد استفاده از کفش چرم پاشنه دار زنانه

استفاده از پاشنه در کفش یکی از موارد بسیار مهم به شمار می آید که هم از لحاظ زیبایی ظاهری و هم راحتی کفش چرم تاثیر دارد و با توجه به نوع پاشنه ای که در مدلهای مختلف به کار می رود می توان آن را در شرایط و موقعیتهای مختلف مورد استفاده قرار داد.

نوع و مدل پاشنه هایی که در کفش های چرم زنانه به کار می رود در سه نوع پاشنه های باریک،  پهن و نمونه های شیب دار می باشد که هر کدام از آنها شرایط و کاربرد مخصوص به خود را دارند مثلا نمونه پاشنه های تیز و باریک بیشتر حالت مجلسی را داشته و بسیاری از بانوانی که می خواهند در یک مناسبت خاص و مهم شرکت کنند و زیبایی ظاهری کفش چرم برای آنها اهمیت دارد  سعی می کنند که نمونه کفش هایی را انتخاب کنند که پاشنه آنها تیز و باریک باشد که البته نسبت به سایر نمونه کفش های دیگر سختی هایی را نیز در هنگام پوشیدن دارند.

کفش های چرمی که پاشنه پهن تری دارند نسبت به پاشنه های نوک تیز راحت تر بوده و فشار کمتری را به پنجه و ساق پا وارد می کنند به همین دلیل علاوه بر استفاده در شرایط خاص به صورت روزانه نیز در محیط های کاری و رسمی مورد استفاده قرار می گیرند.

پاشنه های شیب دار یا همان لژدار به صورت کامل تمام کف کفش را پوشش می دهند که در قسمت پنجه کفش ارتفاع آن کمتر و در قسمت پاشنه بیشتر می شود و راحتی در این نوع از کفش های چرمی، بیشتر است و قابلیت ست کردن با استایلهای رسمی و نیمه رسمی را داشته و به راحتی می توان در مناسبتهای خاص، محیط های کاری و به صورت روزانه انواع کفش چرم لژدار زنانه را مورد استفاده قرار داد.

قیمت نهایی بهترین کفش پاشنه بلند چرمی

کفش چرم زنانه پاشنه دار

بازار فروش کفش چرم پاشنه دار در تمام فصلهای سال به دلیل علاقه بالای بانوان به این نوع از کفش ها، بیشترین میزان عرضه را دارد و هر کدام از مخاطبان با توجه به سلیقه و راحتی که نسبت به این نوع از کفش ها دارند انواع نمونه های پاشنه دار کفش چرم را با توجه به کاربرد و مصرفی که دارند، خریداری می کنند.

در بهترین کفش پاشنه بلند چرمی زنانه برای چرم رویه و آستر آن از چرم خام طبیعی استفاده می شود، زیره آن را از نمونه های انعطاف پذیر و سبک انتخاب می کنند و اندازه پاشنه آن نیز با توجه به استایل و مدل کفش چرم در اندازه های مختلف انتخاب می شود که بهتر است همیشه در این نوع از کفش ها اندازه پاشنه در حد استاندارد باشد تا صدمه و آسیبی به پا، زانو و کمر وارد نشود.

قیمت نهایی بهترین نمونه های کفش پاشنه بلند چرمی با توجه به کیفیت محصول، راحتی آن و نیز نوع عرضه محصول در قیمتهای مختلف عرضه می شود که برای اطلاع از قیمت نهایی می توانید با کارشناسان فروش مجموعه ارتباط برقرار کنید.

حمیده هناره

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید