مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولیدی برتر صندل زنانه چرم صنعتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مدل های مختلف صندل زنانه چرمفروشنده انواع صندل زنانه چرم صنعتی
صندل زنانه چرم صنعتی

درصد بالایی از صندل های چرمی که امروزه در بازار عرضه می شوند با بکار بردن چرم های صنعتی یا مصنوعی ساخته می شوند که تعداد متقاضیان بسیار بالایی را نیز به خود اختصاص داده اند و بر همین اساس نیز تولیدی های بسیار زیادی اقدام به ساخت انواع صندل زنانه چرم صنعتی با شرایط مختلف می کنند که برترین این تولیدی ها در شهرهای بزرگی مثل تهران، تبریز، مشهد و اصفهان قرار دارند.

صندل زنانه چرم صنعتی

مدل های مختلف صندل زنانه چرم

صندل زنانه چرم صنعتی

در حالت کلی اولین استفاده ی صندل ها توسط ماهیگیران صورت گرفته است تا آب به راحتی از پاهایشان خارج شود ولی با گذشت زمان، شکل و کاربرد صندل به صورت کامل تغییر کرده و امروزه به عنوان کفشی برای عموم مردم مورد استفاده قرار می گیرد.

اگر کیفیت و مرغوبیت صندل برایتان اهمیت دارد ما صندل های چرمی را پیشنهاد می کنیم چون پا به راحتی در آن حرکت می کند و مشکلاتی مثل بوی بد پا را نیز نخواهید داشت و همچنین بسیاری از مزیتهای دیگر چرم باعث حفظ سلامتی پاهایتان در دراز مدت می شود.

به صورت کلی صندل مناسب و استاندارد به نمونه هایی گفته می شود که قسمت های اصلی پاهایتان را به صورت کامل پوشش دهد و قسمت های کف، پشت و جلو پاهایتان در آنها آسوده باشد انتخاب صندل هایی که به اندازه کافی بند داشته و همچنین قسمت جلویی پاها را پوشش دهد، پیشنهاد می شود چون در هنگام ضربه به پاها از انگشتان محافظت می کنند و باعث می شوند تا پاها در صندل چرم محکم نگه داشته شوند.

مدل های مختلفی از صندل چرم صنعتی و طبیعی زنانه در بازار عرضه می شوند که همگی به مرور زمان با توجه به تقاضا و نیاز مشتریان در بازار عرضه شده است ولی به صورت کلی مدل های این صندل ها در چند دسته بندی کلی قرار می گیرند که عبارتند از:

  1. صندل های چرمی باز بند دار
  2. صندل های جلو بسته
  3. صندل های بسته
در صندل های بند دار معمولا قسمت های اصلی پا مثل پاشنه و پنجه کفش توسط بند های نازک کفش محکم و ثابت می شوند و برای بستن این صندل ها در قسمت مچ پاها نیز از بند استفاده می شود و قسمت های دیگر پاها کاملا باز هستند و در مدل های مختلف در سبکهای راحتی و مجلسی عرضه می شوند.

صندل های جلو بسته همان طور که از اسم آنها نیز مشخص است قسمت جلویی آنها کاملا بسته است که نسبت به نمونه های گروه اول برای محافظت از پاها مطمئن تر می باشند.

صندل های بسته طراحی هایی مثل کفش های معمولی را دارند فقط با این تفاوت که در قسمت های کناری و یا جلوی کفش توانسته اند طراحی های مختلف و بازی را روی بدنه کفش ایجاد کنند که استفاده آن برای فصل مناسب باشد.

فروشنده انواع صندل زنانه چرم صنعتی

صندل زنانه چرم صنعتی

تولید صندل چرم زنانه در هر کدام از گروههای گفته شده توسط مراکز مختلف صورت می گیرد تا مراکز فروشنده بتوانند انواع صندل های چرمی زنانه صنعتی را متناسب با سلیقه و درخواست مشتریان عرضه کنند.

مجموعه آران چرم نیز طرح ها و مدل های متنوعی از صندل های چرمی زنانه ساخته شده از چرم های صنعتی را به دست مخاطبان و مشتریان خود در سراسر کشور می رساند که برای مشاهده تنوع بالای محصولات ما می توانید با مشاورین فروش ما ارتباط برقرار کنید.

حمیده هناره

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید