مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولیدی کفش چرم طبیعی درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

علل استفاده از چرم طبیعی گاوی برای کفشفروشنده عمده انواع کفش چرم طبیعی
کفش چرم طبیعی

تعداد زیادی تولیدی کفش چرم طبیعی درجه یک در بسیاری از شهرهای کشور به صورت پراکنده و انبوه وجود دارد که هر کدام از این مراکز تولیدی انواع کفش چرم را به صورت تخصصی و یا معمولی با درجه کیفیتی های متنوع تولید می کنند و سپس به روشهای مختلف در داخل و خارج از کشور به فروش می رسانند. کفش چرم طبیعی درجه یک ایرانی یکی از محبوب ترین کفش های چرم در جهان می باشد.

کفش چرم طبیعی

علل استفاده از چرم طبیعی گاوی برای کفش

کفش چرم طبیعی

چرم تنوع بالایی دارد که از دباغی کردن پوست بسیاری از حیوانات به دست می آید و برای ساخت بسیاری از ابزار و وسایل مهم زندگی بشر مورد استفاده قرار می گیرد.

چرم گاوی یکی از نمونه های کاربردی چرم است که از نوع چرم سنگین به شمار می آید و توسط بسیاری از مراکز دباغی در شهرهایی مانند تبریز و مشهد به روشهای مختلف و از چرم گاو و گاومیش به دست می آید.

بسیاری از مراکز تولیدی محصولات چرمی برای ساخت انواع کالاهای خود به ویژه کیف و کفش چرم از چرم طبیعی گاوی استفاده می کنند که دلایل بسیار زیادی دارد و در ادامه به چند علت کاربرد زیاد آن اشاره خواهیم کرد.

چرم طبیعی مانند یک موجود زنده هوا را به درون خود تنفس می کند و همچنین رطوبت داخل خود را نیز به محیط بیرونی بازدم می دهد و همین ویژگی برای استفاده از آن در ساخت انواع کفش های چرمی بسیار مناسب است و از بوی بد پا و همچنین عرق کردن پا جلوگیری می کند.

یکی از دلایل اصلی استفاده از چرم طبیعی گاوی برای ساخت محصولاتی مانند کفش چرم، مقاومت بالای آن است چون کفش بیش از هر کالای دیگری در برابر آسیب و ضربه قرار دارد و چرم نیز یک کالای سبک و در عین حال مقاوم در برابر ضربه ها، تنش ها و فشارهای شدید می باشد و از آسیب رسیدن به پا جلوگیری می کند.

چرم طبیعی گاوی علاوه بر مقاومت بالا در برابر ضربه ها،در برابر مواردی مانند حرارت و دمای بالا، سایش و کشش نیز بسیار مقاوم است که خود دلیلی برای استفاده آن در ساخت کفش چرم می باشد.

چرم طبیعی به عنوان یک ماده طبیعی که از پوست حیوانات به دست می آید در ساختار آن هیچگونه ماده شیمیایی به کار نرفته است و با بدن انسان و طبیعت سازگاری کامل دارد به همین دلیل استفاده از آن در ساخت کفش چرم برای بدن انسان و محیط زیست هیچگونه عوارضی ندارد.

فروشنده عمده انواع کفش چرم طبیعی

کفش چرم طبیعی

کشور ایران یکی از قطب های اصلی کفش چرم طبیعی می باشد که بعضی از شهرهای صنعتی کشور مانند تبریز قدمت بسیار زیادی در صنعت محصولات چرمی به ویژه کفش چرم را دارند.

این مدت زمان طولانی باعث شده است تا افراد زیادی در حوزه تولید کفش چرم فعالیت داشته باشند و حتی شکلهای تولید کفش چرم در کشور به مرور زمان بسیار تغییر کرده و امروزه با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و تجربه و مهارت استادکاران، این محصول با بهترین کیفیت خود تولید و عرضه می شود.

مراکز تولید کننده به عنوان فروشنده های عمده کفش چرم طبیعی محصولات خود را علاوه بر توزیع در داخل کشور به بسیاری از کشورهای خارجی نیز صادر می کنند.

در واقع خرید کفش چرم ایرانی برای بسیاری از تجار و مشتریان خارجی مزیتهای بسیار زیادی دارد که یکی از آنها کیفیت بالای محصول است که به سختی می توان محصولاتی با این کیفیت را در کشورهای دیگر خریداری کرد.

برای خرید انواع کفش چرم طبیعی می توانید با مجموعه آران چرم به صورت مداوم در ارتباط باشید.

حمیده هناره

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید