مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده کفش مردانه چرم راحتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انتخاب سایز مناسب کفش چرم مردانهقیمت کفش مردانه چرم راحتی باکیفیت
کفش مردانه چرم راحتی

یکی از دسته بندی های مهم در کفش چرم مردانه نمونه های راحتی هستند چون به صورت مستقیم در سلامتی پاها و ایجاد یک حس راحت در تمام طول روز تاثیر گذاراند که با بالا رفتن اطلاعات مردم در مورد انتخاب یک کفش مناسب، استفاده از انواع کفش چرم راحتی و سایر مدل های راحتی کفش در حال افزایش است. برای خرید عمده مدل های جدید و به روز کفش مردانه چرم راحتی، گروه فروش آران چرم به عنوان یکی از نمایندگی های اصلی در فروش کفش چرم مردانه و زنانه به شما کمک خواهد کرد تا یک انتخاب مناسب داشته باشید.

کفش مردانه چرم راحتی

انتخاب سایز مناسب کفش چرم مردانه

کفش مردانه چرم راحتی

انتخاب سایز مناسب در هنگام خرید کفش اهمیت بسیار بالایی دارد چون باعث می شود تا فرم پای شما حفظ شود و از فشار بیهوده بر روی ستون فقرات، کمر و سایر قسمت های بدن جلوگیری می کند و در کل یک آرامش ذهنی بسیار زیادی برای افراد به همراه دارد به همین دلیل باید در انتخاب سایز مناسب کفش توجه بسیار زیادی داشت.

از آنجایی که وظیفه اصلی کفش محافظت از پاها است، همیشه راحتی کفش در اولویت سایر ویژگی های محصول قرار دارد و درجه راحتی آن تا حد زیادی به انتخاب سایزی بستگی دارد که توسط شخص مصرف کننده انجام می شود و این امر در گروه آقایان که تایم بیشتری از وقت خود را بیرون سر کار سپری می کنند، اهمیت بیشتری پیدا می کند.

فرم پای افراد با یکدیگیر متفاوت است و باید متناسب با این امر اقدام به خرید کفش چرم موردنظر خود کرد و فقط اندازه طولی پاها را معیاری برای اندازه گیری سایز کفش خود درنظر نگیرید.
پاها جدا از اندازه طولی که دارند دارای حالات مختلفی هستند که ما به سه حالت معمول آن اشاره خواهیم کرد:

  1. پاهایی که انگشست شست آنها بزرگتر است و بقیه انگشتان به ترتیب در اندازه های کوچکتر قرار دارند.
  2. کسانی که انگشت دوم یا سوم آنها بلندتر از سایر انگشتان است
  3. دسته سوم کسانی هستند که تمام انگشتان آنها در یک اندازه حدودی یکسان قرار دارند.

کسانی که دارای انگشتان بلندتری هستند باید با درنظر گرفتن سایز طولی پاهای خود از کفش هایی با پنجه کشیده استفاده کنند تا انگشتان آنها بتوانند به راحتی در کفش حرکت لازم را داشته باشند و روی یکدگر قرار نگیرند و یا به قسمت جلویی کفش اصابت نکنند.

بعضی از افراد نیز دارای پنجه های پهن تری از حالت نرمال هستند که در این صورت باید برای راحتی پاهایشان از کفش هایی با پنجه گرد استفاده کنند و تا حد امکان و در هر سایزی که می خواهید کفش چرم را تهیه کنید، اندازه پاشنه کوتاه و استاندارد باشد.

سایزهای معمولی در تولید انواع کفش های چرمی مردانه بین ۴۰ تا ۴۴ است که درصد بالایی از انواع کفش های مردانه بازار را در همین اندازه ها ولی با حالت های مختلف شاهد هستیم.
سایز بین ۴۵ تا ۴۸ برای افراد بزرگ پا و سایزهای ۳۸ و ۳۹ هم برای کسانی طراحی می شود که اندازه پاهایشان کوچک تر از حد معمولی است.

قیمت کفش مردانه چرم راحتی باکیفیت

کفش مردانه چرم راحتی

قیمت عرضه یک کفش مردانه چرم راحتی با توجه به نوع ساخت و ویژگی های محصولی و کارکردی که دارد متفاوت است ولی نمونه های ساخته شده از چرم طبیعی با یک طراحی قالب استاندارد اگرچه قیمت بالاتری نسبت به نمونه های معمولی را دارند ولی همیشه بهترین تجربه مصرف را داشته اند و سلامتی و راحتی پاها را به بهترین شکل ممکن فراهم کرده اند.

برای اطلاع از قیمت عمده انواع مدل های کفش چرم راحتی باکیفیت در حجم های عمده می توانید از کانال تلگرامی آران چرم استفاده کنید که کارشناسان فروش مجموعه می توانند شما را در این زمینه به خوبی راهنمایی کنند.

حمیده هناره

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید