مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت تولیدی صندل پاشنه کوتاه چرم زنانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع نمونه های چرم به کار رفته در ساخت صندلخرید ارزان صندل های پاشنه کوتاه چرمی زنانه
صندل پاشنه کوتاه چرم زنانه

محبوبیت بالای صندل های چرمی در بین بانوان انکار ناپذیر است چون هم راحتی لازم را در هوای گرم فراهم می کنند و هم می توان در مدلهای متنوع برای استفاده در شرایط مختلفی آنها را به کار برد. انواع مدلهای صندل پاشنه کوتاه چرم زنانه نسبت به سایر مدلهای صندل چرم قابلیت استفاده بیشتری دارند و تقاضای بالای آن از طرف مخاطبان، شرکت های تولیدی را به ساخت و توزیع بیشتر این مدل از صندل ها ترغیب می کند.

صندل پاشنه کوتاه چرم زنانه

انواع نمونه های چرم به کار رفته در ساخت صندل

صندل پاشنه کوتاه چرم زنانه

کفش صندل شامل دسته بندی وسیعی از کفش های چرم تابستانی زنانه و مردانه هستند که با ایجاد طرح های مختلف در قسمت رویه آنها شرایطی را فراهم می کنند تا تهویه هوا به داخل کفش به راحتی صورت بگیرد به همین دلیل هم یک کفش بسیار مناسب و مورد علاقه افراد از جمله بانوان در هوای گرم تابستانی است.

در بین انواع صندلهای عرضه شده در حوزه کفش، نمونه های چرمی بیشترین محبوبیت و میزان مصرف را در بین بانوان دارند که در ساخت آنها از نمونه های مختلف چرم طبیعی و چرم مصنوعی استفاده می شود.

چرم های طبیعی از لایه های مختلف پوست حیوانات ساخته می شوند که هر کدام از این لایه ها با توجه به مقامت و ویژگی هایی که دارند باعث تولید نمونه خاصی از محصول چرم طبیعی می شوند که از تمام این نوع چرم ها می توان در ساخت صندلهای زنانه چرمی، متناسب با سبک و مدلی که دارند استفاده کرد.

انواع چرم طبیعی که در قسمت رویه صندل های چرم زنانه به کار می روند شامل:

  1. چرم نبوک
  2. چرم جیر
  3. چرم ورنی
  4. چرم اشبالت
  5. چرم شبرو
  6. چرم های چاپی و…هستند.
در نمونه صندل های تمام چرم هم، برای قسمت آستر محصول از چرم بزی و گوسفندی که جزء چرم های نیمه سنگین هستند و نرمی آنها بیشتر از چرم های سنگین است، استفاده می شود.

چرم صنعتی هم امروزه انتخاب بسیار خوبی برای ساخت درصد بالایی از صندل های چرمی است که در بازار عرضه می شوند که با توجه به قیمت به صرفه و ارزانی که دارد مورد توجه بسیاری از افراد است چون در ساخت نمونه های جدید چرم مصنوعی و کاربرد آنها برای ساخت کفش توانسته اند استانداردهای لازم برای یک کفش و یا صندل راحت و استاندارد را به خوبی فراهم کنند.

خرید ارزان صندل های پاشنه کوتاه چرمی زنانه

صندل پاشنه کوتاه چرم زنانه

اگر پاشنه بلند برایتان اذیت کننده است و با توجه به شرایط بدنی و موقعیتی که دارید نمی توانید از پاشنه های نسبتا بلند در فصل تابستان استفاده کنید، همیشه خرید صندل پاشنه کوتاه چرم می تواند یک انتخاب درست و اصولی باشد که هم زیبایی ظاهری لازم را ایجاد می کند و هم شرایط راحتی را برای افراد فراهم کرده تا کمر و پاها دچار آسیب نشوند.

انواع صندل های چرم زنانه طبیعی و صنعتی به صورت مستقیم و در قیمت هایی بسیار مناسب و ارزان از سمت گروه فروش آران چرم عرضه می شود تا افراد بتوانند بهترین نمونه صندل های چرمی را مطابق را نیاز و تقاضای خود خریداری کنند.

حمیده هناره

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید