مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات کفش مردانه چرم اصل به افغانستان

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی کلی با کفش چرم اصلفروشنده بهترین کفش مردانه چرم اصل
کفش مردانه چرم اصل

از جمله کشورهای مهمی که در همسایگی ما قرار دارد و یک قطب مهم برای صادرات محصول کفش چرم شناخته می شود، کشور افغانستان است که به دلیل زبان مشترکی که با ایران دارد ارتباطات خوبی بین تولید کننده های کفش مردانه چرم اصل در ایران و خریداران محصول در کشور افغانستان وجود دارد. با افزایش رقابت در حوزه کفش چرم و علاقه تولید کنندگان داخلی به صادرات این محصول، کشور افغانستان یکی از بهترین بازارهای هدف کفش چرم طبیعی ایران است.

کفش مردانه چرم اصل

آشنایی کلی با کفش چرم اصل

کفش مردانه چرم اصل

کفش مهم ترین پوشاکی است که استفاده می شود چون کار اصلی آن محافظت از قلب دوم بدن است و بهترین نوع کفش نیز آن است که بتواند از پاها در برابر آسیب ها و خطرات محافظت کند در غیر اینصورت به مرور زمان امکان بروز ناراحتی ها و مشکلات مختلف در پاها و قسمت های مختلف بدن بسیار زیاد است.

با توجه به پیشنهاد بسیاری از افراد متخصص و تجربه ای که در مورد مصرف یک کفش مناسب وجود دارد، بهترین نوع کفش، انواع کفش های چرمی هستند که شرایطی را فراهم کرده اند تا سلامتی بدن و پاها به صورت کامل حفظ شوند ولی در ادامه به اجزاء اصلی کفش چرم و ویژگی های استانداردی که باید داشته باشد اشاره خواهیم کرد.

اجزاء اصلی یک کفش چرم اصل شامل: رویه، زیره، آستر، پاشنه، کفی، قالب کفش و تنه کفش است که در صورت استاندارد نبودن هر کدام از این اجزاء مشکلات و ناراحتی های مختلفی در پاها ایجاد می شود.

رویه کفش چرمی: کفش های چرمی به صورت کلی از دو نوع رویه چرم طبیعی و پلاستیک ساخته می شوند که تفاوت های اساسی با یکدیگر دارند ولی اصلی ترین تفاوت بین آنها، وجود منافذ در بافت چرم طبیعی و تبادل هوای داخل کفش چرم اصل با هوای بیرون است که چنین شرایطی در نمونه کفش های ساخته شده از چرم مصنوعی وجود ندارد. بهترین نوع چرم برای قسمت رویه و حتی آستر کفش، چرم طبیعی و اصل است.

کفش مردانه چرم اصل

زیره کفش چرمی: بعد از قسمت رویه کفش، زیره و قسمت پایین کفش است که هم در دوام محصول و هم سلامتی پاها تاثیر بالایی دارد و باید در انتخاب بهترین نمونه آن متناسب با درجه کیفیتی که کفش چرم در آن ساخته می شود، در ساخت کفش به کار رود.
تنوع زیره برای استفاده در انواع کفش های چرم اصل زیادند که از بهترین آنها می توان به زیره های پیو، تی پیو، ترمو و زیره های چرمی اشاره کرد.

قالب کفش چرمی: یکی دیگر از ویژگی های مهم کفش های چرمی اصل، داشتن قالبی استاندارد و مناسب است چون در غیر اینصورت در پاها مشکلاتی مثل به وجود آمدن میخچه و تاول وجود دارد. در طراحی قالب باید به برآمدگی کف کفش و همچنین حالت پنجه محصول دقت کرد تا به انگشتان و کف پاها کم ترین فشار وارد شود.

یک کفش چرم اصل استاندارد باید به گونه ای طراحی و ساخته شود که هم بتواند در برابر فشارهای وارد بر قسمت های مختلف پا مقاوم باشد و هم کاملا راحت بوده و شرایط آناتومی پا را نیز به درستی حفظ کند.

فروشنده بهترین کفش مردانه چرم اصل

کفش مردانه چرم اصل

فروش کفش چرم اصل در حجم های مختلف و از طریق روشهای حضوری و مجازی امروزه توسط بسیاری از فروشنده های فعال در سطح کشور انجام می شود ولی باید دقت کرد که متناسب با شرایط و سلیقه هر خریداری، بتوان بهترین نوع از این محصول را خریداری کرد.

هر چقدر تعداد مراکز فروش کفش بیشتر می شود، میزان رقاب نیز افزایش یافته و در بسیاری از شرایط خریداران در انتخاب بهترین نوع محصول دچار مشکل می شوند که مجموعه آران چرم با ارائه خدماتی مثل مشاوره های محصول قبل از خرید و نیازسنجی درست مشتریان سعی می کند تا محصولی متناسب با شرایط هر یک از خریداران را عرضه کند.

برای کسب اطلاعات کامل تر و استفاده از اطلاعات کارشناسی مشاورین فروش می توانید به صورت مستقیم و از طریق راههای ارتباطی مختلف با ما در تماس باشید.

حمیده هناره

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید