مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه مستقیم کفش مردانه تمام چرم

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت های اصلی چرم مصنوعی و چرم طبیعیمرکز خرید کفش مردانه تمام چرم مرغوب
کفش مردانه تمام چرم

کفش های مردانه تمام چرم به عنوان با ارزش ترین کفش های چرمی شناخته می شوند که قیمت های نسبتا بالایی در مقایسه با سایر کفش های چرمی و غیر چرمی دیگر دارند ولی با توجه به مزیت ها و ویژگی های منحصر به فردی که دارند همیشه مورد توجه بوده و مخاطبان خاص خود را داشته اند. عرضه مستقیم انواع کفش مردانه تمام چرم از تولید کننده به دست مصرف کننده باعث شده تا تغییرات به صرفه ای در قیمت نهایی محصول ایجاد شود که امروزه این روش از توزیع مورد توجه بسیاری از علاقه مندان به کفش های تمام چرم مردانه باشد.

کفش مردانه تمام چرم

تفاوت های اصلی چرم مصنوعی و چرم طبیعی

کفش مردانه تمام چرم

بافت و طرح روی چرم: با دقت کردن به طرح روی چرم می توان به طبیعی و مصنوعی بودن آن پی برد چون چرم طبیعی دارای طرح های غیر تکراری است ولی اگر روی چرم طرح تکراری و قابل دنبال کردن وجود داشته باشد قطعا چرم مصنوعی است.

جنس پشت چرم: پشت چرم طبیعی پرز دار است ولی در نمونه های مصنوعی،محصول دارای ظاهری الیاف مانند که تار و پودهای چرم مصنوعی به صورت نخ کاملا مشخص هستند که البته درصد بالایی از محصولات چرمی از جمله کفش چرم آستر دار بوده و به همین دلیل برای بررسی جنس پشت چرم بهتر است به درزهای آنها توجه کرد.

قیمت چرم: محصولاتی که از چرم طبیعی ساخته می شوند بسیار گران قیمت تر از نمونه محصولاتی هستند که در ساخت آنها از چرم مصنوعی استفاده شده باشد ولی باید در هنگام خرید نسبت به اصل بودن چرم محصول اطمینان کامل را داشت و گول افراد سودجو را نخورد.

حس لمس چرم: یکی از بهترین راهها برای تشخیص چرم طبیعی و مصنوعی، لمس کردن چرم است چون چرم طبیعی به دلیل عملیات کمی که روی آن صورت گرفته نرم و انعطاف پذیر است و احساس گرمی را به بدن منتقل می کند ولی چرم های مصنوعی خشک و سفت هستند.

مرکز خرید کفش مردانه تمام چرم مرغوب

کفش مردانه تمام چرم

با درنظر گرفتن تفاوت هایی که بین چرم های طبیعی و مصنوعی وجود دارد می توان بهترین کفش مردانه تمام چرم را متناسب با سلیقه و سبک خود از مراکز معتبری که کار توزیع و فروش محصول را بر عهده دارند، تهیه کرد.

تعداد مراکز خرید فعال در حوزه کفش های تمام چرم مردانه در داخل کشور بسیار زیادند که دلیل آن نیز قدمت بالایی است که در دباغی چرم های طبیعی و ساخت انواع محصولات چرمی داریم که توسط افراد ماهر در داخل کشور صورت می گیرد.

سالیانه علاوه بر رفع نیاز داخلی کشور برای انواع کفش مردانه چرم، حجم های بالایی از این محصول به کشورهای مختلف در سراسر جهان نیز صادر می شود و با بهره گیری از روش های مدرن فروش شاهد افزایش میزان فروش کفش های تمام چرم ایرانی به بازارهای جهانی هستیم.

 

حمیده هناره

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید