مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه مستقیم کفش چرم زنانه سپهسالار

آنچه در این مقاله می خوانید...

مواد اولیه کفش چرمخرید عمده کفش چرم زنانه سپهسالار
کفش چرم زنانه سپهسالار

یکی از سمت های مهم و اصلی در محصولات چرمی، باغ سپهسالار تهران است که تقریبا تمام فعالان حوزه کفش چرم در سراسر کشور نسبت به آن آشنایی لازم را دارند. درصد بالایی از مراکز فعال در کوچه صف یا همان باغ سپهسالار به صورت تولیدی های اصلی کفش چرم زنانه فعالیت می کنند که کار عرضه مستقیم انواع کفش چرم زنانه سپهسالار به بازار سراسر کشور و بازارهای جهانی را انجام می دهند.

کفش چرم زنانه سپهسالار

مواد اولیه کفش چرم

کفش چرم زنانه سپهسالار

اصلی ترین ماده اولیه ای که در کفش های چرمی اهمیت دارد و در واقع عنوان کننده ماهیت و درجه کیفی محصول می باشد، نوع چرمی است که در آن به کار می رود.

چرم گاوی به عنوان مقاوم ترین نوع چرم در بین انواع مختلف چرم طبیعی در قسمت های مختلف کفش چرم مثل رویه، آستر، زیره و حتی کفی به کار می رود ولی ضخامت چرم گاوی در هر کدام از این قسمت ها متفاوت است به عنوان مثال در نمونه کفش هایی که زیره آنها از نوع چرم ساخته می شود معمولا از ضخیم ترین نوع چرم برای این قسمت به کار می رود.

بعد از انتخاب چرم، سایر مواد اولیه لازم برای ساخت یک کفش چرمی شامل موارد زیر می باشند:

  1. زیره
  2. کفی
  3. آستر
  4. پاشنه
  5. بند، زیپ یا کش
  6. تکسون
  7. قدک

هر کدام از موارد گفته شده به عنوان اجزای اصلی و مهم در ساخت یک کفش چرمی استفاده می شوند که می توانند دارای کیفیت های متفاوتی باشند که در مجموع وقتی در کنار هم قرار می گیرند یک کیفیت کل را به تولید کننده و سپس مصرف کننده ارائه می کنند.

تقریبا تمام مواردی که در معرفی مواد اولیه کفش چرم گفته شد برای ما آشنا هستند چون در کفش چرم قابل دیدن و لمس کردن می باشند به جز دو مورد تکسون و قدک که شاید برای بعضی از افراد نا آشنا به نظر بیاید.

تکسون یک لایه کاغذی شکل بین زیره و کفی کفش است که در گرفتن بو و عرق پا نقش بسیار مهمی دارد و باعث راحتی بیشتر کف پاها می شود.
قدک یک لایه نازک که بین رویه و آسر در قسمت پاشنه و پنجه کفش برای ایستایی شدن حالت کفش و بالا بردن انعطاف محصول به کار می رود که البته فقط مراکز و تولیدی های معتبر به این موارد توجه کرده و آن را به کار می برند که به صورت مستقیم هم در بالا بردن درجه کیفی محصول تاثیر گذارند.

خرید عمده کفش چرم زنانه سپهسالار

کفش چرم زنانه سپهسالار

خرید عمده کفش چرم زنانه در تهران برای بسیاری از فعالان و علاقه مندان به کفش چرم کار بسیار جذابی است چون تنوع محصولی و مراکزی که می توان برای خرید به آنها مراجعه کرد بالاست و یکی از این قسمت های مهم باغ سپهسالار تهران واقع در خیابان جمهوری است.

مراکز فعال در سپهسالار بیشتر به صورت کارگاه های تولیدی و مستقیم فعالیت می کنند یعنی هم زمان تولید کننده و عرضه کننده مستقیم محصول به شمار می آیند و همین امر باعث شده تا بسیاری از خریداران در داخل و خارج از کشور بتوانند به صورت مستقیم محصول مورد نظر خود را از این طریق تهیه کنند.

 

حمیده هناره

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید