مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عمده فروشی کفش مردانه چرم جیر ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

سایز بندی کفش چرم جیر مردانهتوزیع کفش مردانه چرم جیر بدون واسطه
کفش مردانه چرم جیر

یکی از مزیتهایی که در کفش های چرمی وجود دارد، تنوع چرم طبیعی است که چون از لایه های مختلف پوست ساخته می شود هر کدام ویژگی ها و کاربردهای خاص خود را دارند. یکی از محبوب ترین نمونه های چرم طبیعی، انواع چرم جیر است که در ساخت کفش های مردانه و زنانه چرم استفاده بالایی دارد و می توان در بسیاری از غمده فروشی های داخل کشور انواع کفش مردانه چرم جیر را با قیمتهایی بسیار مناسب و ارزان خریداری کرد.

کفش مردانه چرم جیر

سایز بندی کفش چرم جیر مردانه

کفش مردانه چرم جیر

چرم جیر از پوست حیوانات مختلف مثل گاو، گوسفند، بز و… به دست می آید که هر کدام برای ساخت محصولات متنوعی استفاده می شوند چون از لحاظ استحکام و انعطافی که دارند با یکدیگر متفاوت هستند. به عنوان مثال برای کیف و کفش از چرم جیر گاوی استفاده می شود چون بیشترین استحکام را نسبت به نمونه های دیگر دارد.

ساخت نمونه کفش های چرم جیر همانند سایر کفش های چرمی دیگر انجام می شود و سایز بندی آنها نیز با توجه به مدل و تقاضای بازار عرضه و همچنین نحوه کار شرکت تولید کننده به صورت سایز های معمولی، بزرگ پا و سایزهای کوچکتر دوخته می شوند.

سایزهای معمولی انواع مدلهای کفش چرم جیر مردانه بین ۴۰ تا ۴۴ است و نمونه کفش های بزرگ پا با سایزهای ۴۵ تا ۴۸ ساخته می شوند در حالی که اندازه های کوچکتر از حد معمول سایزهای کفش چرم جیر مردانه شامل سایز ۳۸ و ۳۹ هستند که در بعضی از مراکز به صورت تخصصی روی سایزهای بزرگ پا و کفش های سایز کوچک تمرکز دارند و باعث می شود تا محصول از درجه کیفیتی بالایی برخوردار باشد.

توزیع کفش مردانه چرم جیر بدون واسطه

کفش مردانه چرم جیر

توزیع کفش چرم جیر از طریق عمده فروشان، تولید کننده ها و بنکداران به صورت عمده و در بعضی از شرایط خرد انجام می شود که کشور ما به دلیل پانسیل بالایی که در ساخت کفش چرم و مواد اولیه آن از جمله انواع چرم طبیعی از جمله جیر را دارد، سالیانه شاهد مدلها و نمونه های جدید و متنوعی از سبک های مختلف کفش چرم جیر مردانه در بازار عرضه داخلی و خارجی هستیم.

بهترین نوع خرید کفش چرم جیر، خرید بدون واسطه است که بسیاری از فعالان حوزه کفش چرم به دنبال شرایطی هستند که مستقیما با منبع اصلی ارتباط داشه باشند تا بتوانند هزینه های خود را کاهش داده و از بسیاری مزیتهای دیگر خرید از تولید کننده بهره ببرند.

فروش کفش چرم بدون واسطه در حجم های انبوه را می توانید با مجموعه آران چرم نیز امتحان کنید که مشاوران فروش ما در طول هفته و در تمام ساعات شبانه روز آماده پاسخگویی به مشتریان در سراسر کشور و خارج از کشور می باشند.

حمیده هناره

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید