مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده عمده کفش مردانه چرم دست دوز

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت اصلی کفش چرم دست دوز با کفش چرم معمولیقیمت عرضه کفش مردانه چرم دست دوز
کفش مردانه چرم دست دوز

کفش های چرمی از لحاظ دوخت به دو دسته دست دوز و ماشینی تقسیم بندی می شوند که اگرچه در حال حاضر درصد بالایی از کفش های عرضه شده در بازار از طریق دستگاههای صنعتی ساخته می شوند ولی همچنان در شهرهایی مثل تبریز و مشهد نیز هستند مراکزی که تولید نمونه های دست دوز از کفش چرم را انجام می دهند. فروشنده های کفش چرم دست دوز در حجم های عمده را نیز در همین شهرها و در سمتهای مختلف شهر می توان پیدا کرد که همچنان به صورت سنتی اقدام به ساخت نمونه های درجه یک از کفش مردانه چرم دست دوز می کنند.

کفش مردانه چرم دست دوز

تفاوت اصلی کفش چرم دست دوز با کفش چرم معمولی

کفش مردانه چرم دست دوز

تفاوت اصلی و مهمی که بین نمونه کفش های چرم معمولی یا ماشینی با کفش های چرمی دست دوز وجود دارد، نوع و روش ساخت و دوخت آنها است که به صورت مستقیم در درجه کیفیتی کفش چرم تاثیر می گذارد.

در یک کفش دست دوز تمام مراحل ساخت و تولید کفش چرم از ابتدا تا انتهای کار توسط نیروی انسانی انجام می شود و به همین دلیل با سرعتی کم تر ولی با دقت بیشتری کار به جلو می رود و همین امر باعث می شود تا کیفیت و راحتی کفش چرم بسیار بالا باشد چون استانداردهای لازم در هنگام ساخت کفش چرمی درنظر گرفته شده است.

درصد بالایی از نمونه کفش های چرمی که امروزه در داخل و خارج از کشور مورد استفاده قرار می گیرد، کفش های چرمی ماشینی هستند که برای ساخت آنها از دستگاههای مخصوص استفاده می شود و نمی توان گفت که این نوع از تولید اشتباه است و تمام کفش های ساخته شده کیفیت لازم و مناسب را ندارند ولی دقت و حساسیتی که در کفش های دست دوز وجود دارد در نمونه های ماشینی نیست و همین امر باعث ارزش بالای کفش چرم دست دوز شده است.

قیمت عرضه کفش مردانه چرم دست دوز

کفش مردانه چرم دست دوز

متناسب با ویژگی هایی که در بالا به آن اشاره شد قیمت کفش چرم دست دوز همیشه بالاتر از نمونه های معمولی کفش چرم است چون مدت زمان و انرژی بالایی برای ساخت آن صرف می شود و در صورتی که مواد اولیه ای که در ساخت آن به کار می رود نیز کاملا طبیعی و اصل باشند، محصول با قیمتی در خور ارزش محصول عرضه می شود.

برای خرید کفش مردانه دست دوز چرم مرغوب و درجه یک بهتر است با مراکز معتبری که نسبت به کار آنها و همچنین به کار بردن مواد اولیه آن اطمینان لازم را دارید، اقدام کنید تا دچار افراد سودجو واقع در این حوزه نشوید. برای کسب اطلاعات کامل در این زمینه و اطمینان خاطر بیشتر پیشنهاد می کنیم حتما با مشاوران فروش مجموعه آران چرم ارتباط برقرار کنید.

حمیده هناره

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید