مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده کفش چرم دست دوز ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعاتی کلی درباره انواع کفش دستدوز چرممراحل اولیه ساخت کفش چرم طبیعی دست دوزبررسی میزان کیفیت کفش چرم دست دوزقیمت استثنایی کفش چرم باکیفیت دست دوزبازار خرید کفش چرم دست دوز راحتتولید کننده عمده کفش چرم طبیعی دستی
کفش چرم دست دوز

کفش چرم دست دوز با استفاده از نیروی کار و استادکاران ماهر در این صنعت انجام می شود که جایگاه بسیار بالایی نسبت به کفشهای چرمی صنعتی و ماشینی دارند و اگرچه میزان عرضه این نوع از کفش ها نسبت به گذشته کاهش پیدا کرده اما همچنان تعداد زیادی فروشنده کفش چرم طبیعی دست دوز در کشور فعالیت می کنند که محصولات خود را به شکلهای مختلف و بسیار ارزان و مناسب تر از نمونه های خارجی مشابه به فروش می رسانند.

کفش چرم دست دوز

اطلاعاتی کلی درباره انواع کفش دستدوز چرم

کفش چرم دست دوز

کفش های چرم دست دوز به نمونه هایی گفته می شود که بسیاری از مراحل تولید و ساخت این نوع از کفشها توسط نیروهای دوزنده و ماهر در این صنعت انجام می شود که تعداد کارگاه های تولیدی این محصول در بعضی از شهرهای ایران بسیار بیشتر بوده و این محصول به صورت انبوه توسط این مراکز تولید می شود.

از جمله شهرهای مهم برای تولید این محصول می توان به تبریز، مشهد و تهران اشاره کرد که سالیانه حجم بالایی از نیاز بازار داخلی کشور و حتی بازارهای خارجی از کفش های چرمی که توسط تولیدی های این شهر آماده شده است، تامین می شود.

کفش های چرمی دست دوز نیز مانند سایر سبک و نمونه های کفش چرم مردانه از تنوع بالای کیفیتی، طرح و مدل برخوردارند که توسط مراکز تولیدی عرضه می شوند.
کیفیت محصول عرضه دست دوز تا حد زیادی به کیفیت کار افراد فعال در مرکز موردنظر و همچنین کیفیت مواد اولیه ای بستگی دارد که در ساخت کفش به کار رفته باشد و با درنظر گرفتن این دو مورد در کنار هم است که می توان گفت نتیجه کار محصولی با درجه کیفیتی بالا می باشد.

کفش دست دوز چرم قدمت بالایی در ایران دارد و یکی از بهترین کفش های چرمی در کل جهان شناخته می شود.

مدلها و طرح هایی که در انواع کفش دست دوز چرمی به کار می رود متفاوت است و معمولا تولیدی هایی که بتوانند در کنار کیفیت بالای خود تنوع را نیز در ساخت محصولات خود داشته باشند و به عبارتی به روز باشند می توانند سهم بالایی از فروش بازار را در دست بگیرند.

یکی از مواردی که در کفشهای دست دوز مورد توجه قرار دارد، قیمت عرضه است و چون این محصول با استفاده از نیروی دست انجام می شود و زحمت و دقت بالایی را می طلبد از قیمت بالاتری نسبت به نمونه های ماشینی برخوردار است.

البته طرح و مدلهای کفش های دست دوز نیز در ارزش و قیمت آن در بازار بسیار مهم هستند چون بسیاری از ریزه کاری ها و دوخت های ظریف در این کفش ها وجود دارند که فقط توسط هنر دست انجام می شود و باعث بالا رفتن ارزش آن در بسیاری از بازارها به ویژه بازار های فروش خارجی می شود.

مراحل اولیه ساخت کفش چرم طبیعی دست دوز

کفش چرم دست دوز

کفش های چرمی به دو صورت دستی و ماشینی ساخته می شوند و در هر دو روش نیز می توان از چرم مصنوعی و یا طبیعی در نمونه های مختلف برای ساخت مدلهای متنوع کفش چرم استفاده کرد.
ولی بسیاری از کارگاههای تولید کننده از چرم طبیعی در ساخت کفش های چرمی دست دوز استفاده می کنند چون در روش کارخانه ای و یا صنعتی که انجام الگوی کفش و برش قطعات توسط دستگاههای مخصوص انجام می شود، باعث می شود تا حجم زیادی از چرم در این برش ها اسراف شده و همچنین چون مراحل کار به صورت پشت سر هم و با سرعت بیشتری انجام می گیرد، دقت و ظرافت بالا در کار کمتر از روش های دست دوز است.

انجام مراحل آماده سازی، ساخت و دوخت کفش چرم به صورت دست دوز باعث می شود تا کفش به صورت طبیعی و استاندارد ساخته شود و این امر به صورت مستقیم در ماندگاری و دوام محصول برای مدت زمان بیشتری در مقایسه با نمونه های ماشینی ارتباط مستقیم و مثبتی دارد.

مراحل اولیه در ساخت کفش های چرم دست دوز طبیعی، آماده کردن چرم برای ساخت کفش است که معمولا سازنده های کفش آن را در محلول های خاصی مثل آب نمک قرار می دهند تا چرم برای ساخت کفش نرم و منعطف شود و سپس بعد از خشک شدن، آن را مطابق با الگوی کفش برش می دهند.

برش قطعات اصلی کفش چرم به ویژه قسمت رویه و آستر از اهمیت بالایی برخوردار است به همین دلیل توسط افراد ماهر و استاد کاران انجام می شود تا با درنظر گرفتن مدل کفش این قطعات کاملا استاندارد برش داده شوند.

بررسی میزان کیفیت کفش چرم دست دوز

کفش چرم دست دوز

انواع کفش های چرم که در داخل کشور تولید و توزیع می شوند توسط مراکز تولیدی معتبر و به روشهای مختلف ساخته می شوند که امروزه با بکار گرفتن دستگاههای پیشرفته، بسیاری از این محصولات به صورت نیمه دست دوز نیز ساخته می شوند ولی همچنان مراکزی نیز هستند که کیفیت و مرغوبیت کالا را در بالاترین درجه ممکن و به صورت کفش چرم دست دوز عرضه می کنند.

نمونه هایی که به صورت کامل توسط دست و با بکارگیری نیروی متخصص و ماهر انجام می شوند، کفش های چرمی هستند که به آنها چرم دست دوز گفته می شود و مراحل ساخت آنها بسیار دقیق و اصولی انجام می شود و همین امر باعث می شود تا مدت زمان بیشتری صرف ساخت آن شده و نتیجه آن نیز دوام بالای کفش و زیبایی منحصر به فرد آن در طراحی، مدل و قالب است.

در مقابل درصد بالایی از کفش های چرمی نیز به صورت نیمه دست دوز ساخته می شوند یعنی بعضی از مراحل کار توسط نیروی انسانی و بعضی دیگر نیز به وسیله دستگاههای مخصوص انجام می شود که نسبت به نمونه های اول در رتبه بندی پایین تری قرار دارند ولی این نوع نیز یکی از بهترین نمونه های کفش چرم در بازار داخلی و خارجی می باشند.

قیمت استثنایی کفش چرم باکیفیت دست دوز

 

 

کفش چرم دست دوز

 

در سالهای اخیر میزان فروش کفش چرمی دست دوز ایرانی به بازارهای خارجی افزایش یافته است و دلیل آن نیز قیمت استثنائی این محصول در داخل کشور است و همچنین تغییر شیوه عرضه انواع کفش چرم دست دوز توسط تولید کننده ها می باشد.

کفش دست دوز چرم ایرانی یکی از با کیفیت ترین کفش های چرمی در جهان می باشند که پتانسیل رقابت با بسیاری از نمونه کفش های خارجی را دارد ولی از لحاظ قیمتی بسیار ارزان تر و به صرفه تر می باشد.

همین امر باعث شده است تا بسیاری از فروشنده ها و تاجران خواهان کفش های دست دوز درجه یک و اعلا در کشور باشند.

بازار خرید کفش چرم دست دوز راحت

کفش چرم دست دوز

کفش های چرم دست دوز راحت اکثرا نیمه دست دوز می باشند ولی تعداد محدودی نیز وجود دارند که فقط توسط بعضی از تولیدی های خاص عرضه می شوند و بیشتر در سبک های نیمه رسمی و اسپرت طراحی می شوند که بیشر مورد پسند جوانان قرار می گیرند و برای کسانی که می خواهند پیاده روی های طولانی داشته باشند و همچنین سلامت کمر و پای خود را تضمین کنند یک انتخاب بسیار مناسب است.

برای خرید کفش راحتی چرم دست دوز در حجم های عمده و خرد مجموعه آران چرم آماده ارائه خدمات به مشتریان در داخل و حتی خارج کشور است تا بهترین نمونه های انواع کفش چرم دست دوز ایرانی را متناسب با خواسته مشتریان توزیع کند چون ارائه بهترین خدمات برای کسب رضایت مشتریان هدف اصلی مجموعه می باشد.

تولید کننده عمده کفش چرم طبیعی دستی

کفش چرم دست دوز

تولید کنندگان کفش چرم دست دوز، محصولات خود را به صورت عمده و خرد عرضه می کنند که مراکزی که حجم تولیدات آنها انبوه است فقط در حجم های عمده توزیع دارند و قسمت فروش تک را یا به بخش فروش شرکت و یا نمایندگی های عرضه واگذار می کنند تا بتوانند تمرکز خود را روی تولید محصول بگذارند.

خرید مستقیم از تولید کنندگان کفش چرم دست دوز مزیتهای زیادی برای خریداران دارد چون با کمترین حاشیه سود محصولاتی با بهترین کیفیت را خریداری می کنند و در شرایط خاصی مانند آخرای فصل نیز می توانند از فروش ویژه کفش چرم از مراکز تولیدی استفاده کنند.

تعداد زیادی مرکز خرید کفش چرم دست دوز در سطح کشور وجود دارند که محصولات خود را با توجه به نیاز و تقاضای مشتریان در حجم های خرد و عمده توزیع می کنند و با کمی جست و جو می توان بهترین کفش دست دوز را با قیمت و شرایط عرضه بسیار مناسب خریداری کرد.

حمیده هناره

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید