مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشندگان کفش چرم لژدار مردانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع مدلهای کفش چرم پاشنه مخفی مردانهنحوه انتخاب بهترین کفش چرم لژدارقیمت روز کفش چرم لژدار مردانهتوزیع عمده کفش چرم مردانه لژدار در مشهد
کفش چرم لژدار مردانه

بسیاری از آقایان به دلیل شرایط خاصی مثل درد کمر و یا دردهای زانو و حتی برای راحتی بیشتر پاها سعی می کنند تا کفش چرم لژدار را استفاده کنند البته یکی دیگر از مواردی که باعث مصرف کفش چرم لژدار مردانه می شود، بلند شدن قد با پوشیدن این نوع از کفش های چرمی می باشد. فروشندگان نیز با توجه به نیازهای افراد نسبت به این نوع از کفش های چرمی سعی می کنند تا محصولات خود را در طرحها و مدلهای مختلف عرضه کنند.

کفش چرم لژدار مردانه

انواع مدلهای کفش چرم پاشنه مخفی مردانه

 

افراد در هنگام انتخاب یک کفش مناسب موارد مختلفی را مد نظر قرار می دهند که در صورتی که همه ی موارد در یک کفش وجود داشته باشد آن را به عنوان کفش مناسب پای خود خریداری می کنند.

پاشنه یکی از موارد بسیار مهم در انتخاب یک کفش مناسب است که همه تصور دارند که فقط در کفش های زنانه اندازه پاشنه اهمیت دارد در صورتی که در بسیاری از نمونه کفشهای لزدار مردانه از پاشنه های مخفی در اندازه های مختلف استفاده می شود.

کفش های چرم لژدار مردانه که تحت عنوان پاشنه مخفی نیز عرضه می شود، مختص به یک طرح و مدل نیست و تقریبا در تمام کفش های چرم مردانه که شامل کفشهای کلاسیک، رسمی، اسپرت، کالج، بوت و نیم بوت می باشد پاشنه مخفی در اندازه های متنوع به کار می رود.

اندازه متوسط پاشنه های لژدار که در انواع کفشهای چرم مردانه به کار می رود بین ۵ تا ۷ سانت است و در صورتی که کسی به صورت سفارشی نیز بخواهد تا اندازه های ۱۰ سانت نیز در ساخت کفش چرمی به کار می رود.

نحوه انتخاب بهترین کفش چرم لژدار

کفش چرم لژدار مردانه

برای خرید و انتخاب یک کفش چرم لژدار در درجه اول باید نسبت به این نوع از کفش آشنایی لازم را داشت که به صورت کلی اگر بخواهیم این محصول را توضیح دهیم، تمام مدلهای کفش چرم مردانه، زنانه و حتی بچه گانه را شامل می شود و ویژگی بارز این نوع از کفش در قسمت پاشنه آن است که بین ۱ تا ۱۰ سانت متغیر بوده و در دو شکل مخفی و معمولی طراحی می شود.

برای انتخاب درست یک کفش چرم لژدار در درجه اول باید هدف و کاربرد کفش برای ما مشخص باشد به عنوان مثال کسی که قصد پوشیدن این نوع از کفش چرم را به صورت روزانه دارد نباید قد پاشنه آن بیش از حد بلند باشد چون باعث خستگی پا می شود و در حد یک تا سه سانت برای مصرف روزانه مناسب است.

در نمونه کفش های لژدار مردانه، کاربرد پاشنه به صورت مخفی است یعنی از ظاهر کفش متوجه پاشنه در آن نمی شوید درحالی که داخل کفش چرم، پاشنه با اندازه ارتفاع متنوع استفاده شده است که برای کسانی که قصد دارند تا اندازه قد آنها به صورت متوسط بین ۵ تا ۱۰ سانت تغییر کند، کاربرد بالایی دارد.

کاربرد لژ در کفش چرم جنبه پزشکی و سلامتی نیز دارد و در تمام کفش های چرم طبی به کار بردن لژ و یا پاشنه سراسری کاربرد دارد به همین دلیل در هنگام خرید یک کفش چرم لژدار باید با توجه به شرایط و نوع استفاده هر کس اقدام به خرید بهترین نمونه کفش کرد.

قیمت روز کفش چرم لژدار مردانه

کفش چرم لژدار مردانه

بعد از تصمیم به انتخاب بهترین نوع کفش های چرم لژدار، مواردی مانند کیفیت محصول و نوع ساخت آنها هستند که اهمیت پیدا می کند چون به صورت مستقیم در سلامتی و راحتی کفش چرم و پاها تاثیرگذار است.

کیفیت انواع کفش چرم لژدار مردانه با بکارگیری مواد اولیه مختلف و نیز نوع ساخت آنها مشخص می شود که بعد از آماده شدن با قیمتهای مختلفی نیز عرضه می شوند ولی قیمت تمام شده محصول با توجه به تغییراتی که در بازار عرضه کشور ایجاد می شود، پیوسته در حال تغییر است به همین دلیل برای اطلاع از قیمت روز کفش چرم لژدار بهترین راه ارتباط با عرضه کننده های عمده محصول می باشد.

توزیع عمده کفش چرم مردانه لژدار در مشهد

بیشترین کاربرد پاشنه های مخفی و لژدار در نمونه های مجلسی و رسمی کفشهای چرمی مردانه می باشند چون در مراسم های خاص که ظاهر شخص اهمیت بیشتری پیدا می کند بسیاری از افراد که دارای قد کوتاهی هستند با پوشیدن کفشهای لژدار مردانه باعث می شوند تا قد بلند تر و کشیده تر دیده شوند.

در شهرهای صنعتی و بزرگ مانند مشهد نیز که از قطب های اصلی کفش چرم در کشور هستند را می توان انواع کفش چرم رسمی و دیگر مدلهای کفش چرمی را که دارای پاشنه های مخفی و لژدار هستند را در کیفیتهای مختلف خریداری کرد.

 1. رویه چرم طبیعی گاوی
 2. زیره پیو
 3. آستر داخلی چرم طبیعی
 4. قالب طبی و استاندارد
 5. سایزبندی ۴۴_۴۰
 6. تنوع رنگ بندی

 1. رویه چرم طبیعی گاوی
 2. زیره پیو
 3. آستر داخلی چرم طبیعی
 4. قالب استاندارد و راحت
 5. سایزبندی ۴۴_۴۰
 6. مناسب برای مصرف روزمره
حمیده هناره

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید