مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ویژه صندل چرم طبیعی مردانه عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین جنس آستری برای یک صندل چرمی چیست؟صادرات انبوه صندل چرم طبیعی مردانه
صندل چرم طبیعی مردانه

استفاده از انواع صندل چرم طبیعی مردانه یکی از بهترین انتخاب ها برای پوشش پا در هوای گرم است و معمولا استقبال بسیار بالایی نیز دارد که متناسب با تقاضای مشتریان، فروش ویژه این محصول در حجم های عمده از طرف کارگاه های تولیدی و نمایندگی های پخش عمده صورت می گیرد. با توجه به حجم خرید خریدارانی که به صورت انبوه اقدام به ثبت سفارش و خرید صندل چرمی می کنند می توان از شرایط فروش ویژه مراکز عرضه کننده استفاده کرد.

صندل چرم طبیعی مردانه

بهترین جنس آستری برای یک صندل چرمی چیست؟

صندل چرم طبیعی مردانه

صندل چرمی مهم ترین کفش فصلی در نیم سال اول است که باید با دقت انتخاب شود تا هم از لحاظ راحتی و هم سلیقه ای تناسب لازم را داشته باشد.
بعر از زیره و رویه صندل چرم که از مهم ترین قسمت های محصول می باشند، نوبت به فضای داخلی صندل می رسد که آستر و کفی تشکیل دهنده این فضا بوده و تاثیر زیادی در سلامتی پاها و پیشگیری از بیماری های مختلف پا از جمله بیماری های قارچی دارند.

نوع آستری که در یک کفش چرم و یا صندل چرمی استفاده می شود با توجه به مدل، سبک، کاربرد و درجه کیفی محصول متفاوت است ولی اصلی ترین وظیفه آستر در داخل صندل گرفتن عرق پا و جلوگیری از ایجاد بوی بد در پاها است که برای داشتن یک کفش با این ویژگی بهتر است از نمونه آسترهای مرغوب از جمله آسترهای چرمی استفاده کرد.

انواع چرم های طبیعی که می توان در قسمت آستری کفش یا صندل چرمی استفاده کرد عبارتند از:

  1. چرم طبیعی بزی
  2. چرم طبیعی گوسفندی
  3. چرم طبیعی گاوی
  4. چرم طبیعی جیر
  5. چرم طبیعی اشبالت

انواع چرم طبیعی به دلیل بافت منفذداری که دارند باعث ورود هوا به داخل کفش و همچنین جذب عرق پا به داخل بافت خود می شوند به همین دلیل علاوه بر کاربرد این محصول در قسمت رویه یک انتخاب عالی برای آستر نیز به شمار می آیند که با توجه به نوع صندل چرمی می توان از هر کدام از نمونه های مختلف چرم طبیعی در آستر استفاده کرد.

انواع چرم طبیعی سبک مثل چرم های بزی، گوسفندی و چرم طبیعی جیر می توانند بهترین انتخاب برای قسمت آستر صندل باشند چون دارای لطافت بیشتری بوده و در تماس با پاها حس راحتی بیشتری را به مخاطب می دهند.

صادرات انبوه صندل چرم طبیعی مردانه

صندل چرم طبیعی مردانه

محبوبیت انواع کفش چرم طبیعی در مدل های باز که به آن صندل چرمی گفته می شود در بسیاری از کشورهای مختلف نیز وجود دارد و همین امر شرایط را برای صادرات انبوه این محصول به کشورهای زیادی فراهم کرده است.

یکی از مصرف کننده های بزرگ انواع صندل چرم طبیعی ایرانی، کشورهای عربی هستند که از دلایل اصلی آن می توان به شرایط آب و هوایی آنها و همچنین موقعیت جغرافیایی اشاره کرد که در همسایگی کشور قرار دارند و به راحتی این محصول را از تولید کننده های داخلی خریداری می کنند.

صادرات انبوه انواع صندل چرم طبیعی مردانه همه ساله با شرایطی بهتر و افزایش فروش بیشتر انجام می شود که سایت کفش چرمی نیز آماده عرضه انبوه این محصول به مخاطبان صندل چرم در خارج از مرزهای کشور می باشد.

حمیده هناره

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید