مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ویژه کفش چرم مردانه تک سایز

آنچه در این مقاله می خوانید...

سایز بندی کفش چرم مردانهانتخاب سایز مناسب کفش مردانهخرید ارزان کفش چرم مردانه تک سایز
کفش چرم مردانه تک سایز

یکی از خدماتی که توسط بسیاری از فروشگاههای خرده فروش و عمده فروشی های عرضه کفش چرم مردانه انجام می شود، فروش ویژه انواع کفش چرم مردانه تک سایز است که معمولا در اواخر هر فصلی که درصد بالایی از محصولات فروش می رود فروشنده ها با توجه به موجودی محصولاتی که دارند اقدام به عرضه نمونه کفش های چرمی می کنند که سایز بندی آنها تمام شده و فقط در حد یک یا دو سایز باقی مانده باشد و با ایجاد شرایطی مناسب در قیمت، محصول را با نصف و یا یک سوم قیمت اصلی عرضه می کنند.

کفش چرم مردانه تک سایز

سایز بندی کفش چرم مردانه

کفش چرم مردانه تک سایز

یکی از فاکتورهایی که همه ی خریداران کفش چرم در هنگام خرید، متناسب با آن کفش مورد نظر خود را انتخاب می کنند، سایز کفش است و انتخاب درست آن به صورت مستقیم باعث راحتی کفش و سلامتی پاها می شود.

سایز بندی معمول و نرمال در کفش های چرم مردانه و زنانه مشخص است و معمولا در نمونه کفش های مردانه بین سایز ۴۰ تا ۴۴ یا ۴۵ کفش های معمولی سایز بندی می شوند ولی موارد خاص هم توسط بعضی از مراکز درنظر گرفته می شود به عنوان مثال طبقه بندی بین سایز ۴۵ تا ۴۷ برای کسانی که شماره و یا اندازه پاهایشان بزرگتر از حد معمول باشد طراحی می شوند.

از طرف دیگر در بین آقایان کسانی هم هستند که خواهان سایزهای کوچکتر می باشند که باز هم مراکز تولید کننده با درنظر گرفتن شرایط مختلف سعی کرده اند تا مدلهای پرطرفدار را در دو سایز ۳۸ و ۳۹ هم تولید کنند تا بتوانند نیازهای این مخاطبان را هم رفع کنند.

با توجه به مواردی که گفته شد سایز بندی مدلهای مختلف کفش چرم مردانه در سه دسته بندی قرار دارند که این دسته بندی شامل موارد زیر هستند.

  • سایزبندی معمولی بین سایز ۴۰ تا ۴۴
  • سایز بندی بزرگ پا بین ۴۵ تا ۴۷
  • سایز بندی کوچک پا بین ۳۸ تا۴۰

انتخاب سایز مناسب کفش مردانه

انتخاب درست سایز در هنگام خرید کفش چرم یکی از موارد بسیار مهمی است که به صورت مستقیم در راحتی پاها نقش دارد به ویژه آقایان که مدت زمان بیشتری را در طول روز از کفش استفاده می کنند باید در مرحله انتخاب سایز مناسب کاملا دقت کنند.

برای بیشتر افراد پیش می آید که در هنگام امتحان کردن کفش قبل از خرید، متوجه می شوند که پای راست آنها کمی بزرگتر از پای چپ است و با وجود اینکه پای چپ آنها در کفش کاملا راحت است ولی به پای راست آنها فشار وارد می شود که در چنین شرایطی پیشنهاد می شود سایز پای راست را مدنظر قرار داد و مطابق با آن سایز پای خود را شناسایی کنید.

هر کدام از مراکز و شرکتهای تولید کننده ی معتبری که به صورت حرفه ای و تخصصی در زمینه تولید کفش چرم فعالیت می کنند، طراحی های مخصوص به خود را در ساخت محصولات اعمال می کنند و همین امر باعث می شود تا در هنگام خرید کفش چرم از چند برند متفاوت شاهد این موضوع شوید که در هر کدام از این مراکز، سایز متفاوتی از کفش با پاهای شما هماهنگی دارد که این مسئله ناشی از طراحی های خاص هر کدام از شرکتهای تولید کننده است.
به همین دلیل همیشه قبل از خرید کفش برای اطمینان از مناسب بودن سایز و راحتی پاهایتان در قالب کفش، آن را حتما امتحان کرده و چند قدم نیز با آن راه بروید.

خرید ارزان کفش چرم مردانه تک سایز

کفش چرم مردانه تک سایز

زمان مناسب برای خرید کفش تک سایز مردانه و یا زنانه اواخر هر فصل است البته موارد دیگری هم در طول سال و یا هنگام فروش مدلهای جدید نیز پیش می آید که به دلیل نبود سایز بندی توسط فروشنده ها با قیمتی پایین تر و ارزان عرضه شود ولی در اواخر هر فصل به دلیل اینکه تعداد زیادی از محصولات به صورت تک سایز باقی می مانند و فصل آنها هم رو به اتمام بوده و مثل قبل مخاطبان خود را نخواهد داشت، مراکز فروشنده اقدام به عرضه آنها با قیمتهایی ارزان و با درصد تخفیف های بالا می کنند.

فروش کفش تک سایز مردانه این امکان را به بسیاری از علاقه مندان کفش چرم می دهد تا همان محصول را که در طول فصل با قیمتی دو برابر خریداری می کردند بتواند با نصف و حتی یک سوم فاکتور قیمت آن تهیه کنند.
ولی این را هم باید درنظر داشت که همیشه این شرایط پیش نمی آید و به ندرت امکان دارد یک مدل مناسب و شیک در طول سال سایزهای آن به صورت تکی باقی بمانند بلکه توسط مشتریان و مخاطبان خریداری می شوند.

حمیده هناره

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید