مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش کفش چرم طبی پاشنه دار کشی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع پاشنه کفش چرم طبیبهترین چرم برای کفش پاشنه دارسفارش کفش چرم طبی پاشنه دار جدیدتوزیع کفش چرم طبی پاشنه دار
کفش چرم طبی پاشنه دار

کفش چرم طبی به عنوان یکی از مناسب ترین نمونه کفش های طبی به شمار می آید که در طراحی های مختلف و برای شرایط خاص مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از این مدلها، کفش چرم طبی پاشنه دار کشی می باشد. استفاده از پاشنه در حد ۱ تا ۳ سانت در بسیاری از کفش های طبی الزامی بوده که با توجه به شرایط و ویژگی های هر شخصی اندازه و نوع پاشنه نیز متفاوت خواهد بود.

کفش چرم طبی پاشنه دار

انواع پاشنه کفش چرم طبی

در گذشته مصرف کنندگان کفش های چرم بیشتر کسانی بودند که مشکل خاصی در پاهایشان وجود داشت و یا افرادی که دچار بیماری های جدی مثل دیابت بودند ولی امروزه تعداد مخاطبان این محصول بیشتر شده و شرکتهای تولید کننده زیادی نیز با ایجاد تقاضا از بازار، محصولات خود را با دقت و ظرافت بیشتری طراحی و تولید می کنند.

ساخت کفش چرم طبی نسبت به نمونه کفش های معمولی دیگر با حساسیت و دقت بیشتری انجام می شود و دلیل آن نیز شرایط خاصی است که مصرف کنندگان کفش چرم طبی دارند که یکی از مهم ترین اجزاء در طراحی انواع کفش چرم طبی، نوع و شکل پاشنه است.

در ساخت انواع کفش چرم طبی مردانه و زنانه نیز پاشنه کاربرد و جایگاه خاص خود را دارد و با طراحی و انتخاب درست آن می تواند نقش بسیار زیادی در راحتی پا و کاهش فشار بر روی قسمتهای مختلف بدن مثل کمر، ستون فقرات و کف پاها داشته باشد.

در هنگام خرید کفش طبی پاشنه دار، نوع پاشنه ای که در کفش های طبی مشاهده می شود، نمونه های شیب دار و یکسره است و دلیل آن نیز کاستن فشار بر روی یک قسمت خاص از کف پا و انتقال مساوی آن در تمام قسمت ها می باشد.

در نمونه های طبی چرم زنانه گاهی اوقات از پاشنه های توپر و پهن نیز که حالت جدا شده از قسمت پنجه کفش را دارند نیز برای حالتها و شرایط مختلف استفاده می شود ولی بیشترین کاربرد نوع پاشنه در پاشنه های یکسره و شیب دار است.

علاوه بر مدل پاشنه مواردی مانند اندازه و نیز جنس پاشنه کفش های چرم طبی از جمله مواردی است که در ساخت کفش های طبی اهمیت دارد و باید کاملا استاندارد و از مواد نرم و انعطاف پذیر انتخاب شوند تا در هنگام پوشیدن آسیبی به پا وارد نکرده و حتی بسیاری از ناهنجاری ها و مشکلات پا نیز با استفاده از این نوع کفش ها رفع می شود.

بهترین چرم برای کفش پاشنه دار

کفش های پاشنه دار با توجه به نوع و حالت پاشنه ای که دارند از ویژگی ها و سبک های مختلفی برخوردارند که اصلی ترین مشخصه آنها میزان راحتی است که در محصول وجود دارد و معمولا نمونه هایی که حالت پاشنه آنها پهن و شیب دار است راحتی بیشتری نسبت به مدل های پاشنه باریک دارند.

اندازه پاشنه استاندارد نیز با توجه به نظر کارشناسان معمولا بین یک و نیم تا چهار سانت است که برای ایجاد شرایط راحت تر در هنگام راه رفتن الزامی است ولی جدا از قسمت پاشنه که یکی از مهم ترین موارد در یک کفش استاندارد به شمار می آید، نوع چرمی که در قسمت رویه، آستر و گاها کفی استفاده می شود نیز در راحتی و زیبایی محصول تاثیر بسیار بالایی دارد.

بهترین نوع چرم برای کفش های چرمی در طرح بندی های مختلف چرم طبیعی گاوی هست که دلایل اصلی آن نیز مقاومت، ماندگاری و انعطاف بالایی است که در کنار زیبایی منحصر به فرد آن وجود دارد و برای کفش های پاشنه دار نیز که انعطاف بالای قسمت رویه و همچنین زیبایی آن مهم است باعث می شود تا کاربرد چرم طبیعی در قسمت رویه باعث ایجاد محصولی با درجه کیفیت و راحتی بالا شود.

سفارش کفش چرم طبی پاشنه دار جدید

کفش چرم طبی پاشنه دار

مراکز عرضه کننده کفش های طبی محصولات خود را هم به صورت آماده عرضه می کنند و هم با توجه به شرایط خاصی که بسیاری از افراد امکان دارد داشته باشند اقدام به طراحی و ساخت محصول می کنند که در این شرایط مخاطب باید با توجه به پیشنهاد و نظر کارشناس و متخصص اقدام به سفارش کفش طبی موردنظر از مرکز عرضه کننده کند.

مجموعه آران چرم به عنوان یکی از نمایندگی های اصلی انواع کفش چرم مردانه و زنانه طبی در حجم های عمده آماده ارائه خدمات و محصولات متنوع خود در بازار داخلی و خارجی می باشد.

توزیع کفش چرم طبی پاشنه دار

بهترین نمونه کفش های طبی پاشنه دار معمولا کفش هایی هستند که حالت پاشنه آنها به صورت لژدار است یعنی تمام کف کفش را شامل می شوند که با توجه به حالتی که دارند پاها با کمترین حالت خم شدگی و حداقل فشار بر سینه پاها استفاده می شوند.

توزیع هر کدام از نمونه کفش چرم طبی پاشنه دار با توجه به طراحی های خاص و متناسب با شرایط مختلف انجام می شود که تمام موارد لازم از جمله شرایط جغرافیایی و موقعیتی باید در هنگام خرید محصول درنظر گرفته شوند.

گروه فروش آران چرم سعی کرده است که در تمام طول سال و متناسب با سلیقه ها و شرایط مختلف بهترین و استانداردترین نمونه کفش های چرم طبی پاشنه دار را عرضه کند که چند نمونه از محصولات را در همین صفحه مشاهده می کنید و برای مشاهده تنوع بیشتر می توانید از شبکه های اجتماعی آران چرم استفاده کنید.

حمیده هناره

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید