مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز بوت مردانه چرم اصل

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه آب گریز کردن کفش چرمواحد فروش بوت مردانه چرم اصل مرغوب
بوت مردانه چرم اصل

بیشترین استفاده از بوت های چرم مردانه مربوط به فصلهای سرد و مواقع بارندگی است ولی علاقه مندان به کفش های ساق دار معمولا در تمام طول سال این سبک از کفش ها را در اولویت های پوششی خود قرار می دهند. قیمت این نوع از کفش های چرمی با توجه به ویژگی های محصول متفاوت است ولی در حالت کلی انواع بوت مردانه چرم اصل با توجه به نوع چرم استفاده شده در آن دارای قیمت های بالاتری می باشد که اطلاعات دقیق و به روز قیمتی توسط مراکز فروشنده به شکلهای مختلف اطلاع رسانی می شود.

بوت مردانه چرم اصل

نحوه آب گریز کردن کفش چرم

بوت مردانه چرم اصل

در نیمه دوم سال تقاضا برای خرید کفش هایی که بتواند از پاها در برابر شرایط نامساعد جوی محافظت کند بیشتر می شود که بوت های چرمی در اولویت های اول بسیاری از این افراد قرار دارند ولی یکی از مشکلاتی که در کفش های چرم از جمله بوت ها وجود دارد، مسئله نفوذ پذیری آب به داخل بافت آنها است چون چرم به عنوان یک محصول طبیعی دارای منافذ بازی بوده و هوا و آب را به داخل خود نفوذ می دهد.

نوع بافت چرم طبیعی باعث شده تا برای استفاده بهتر از بوت ها و کفش های زمستانی، تولید کننده ها اقدام به ضد آب یا آبگریز کردن محصولات خود کنند چون در غیر اینصورت رطوبت و آب به داخل بافت کفش نفوذ کرده و باعث به خطر افتادن سلامتی پاها و بدن و کاهش طول عمر کفش های چرمی شود.

برای آب گریز کردن انواع کفش چرم روش ها و مواد مختلفیبه کار می رود طوری که هم در کارگاههای سنتی و هم کارخانه های صنعتی و پیشرفته این کار با بکارگیری مواد و روشهای مختلف انجام می شود.

برای ضد آب کردن یک کفش چرم باید از موادی استفاده شود که جلوی نفوذ آب به داخل بافت چرم را بگیرد که معمولا مواد مختلفی مثل انواع روغن ها، واکس های صنعتی مختلف و حتی پارافین به کار برده می شود که در عین محافظت و زیبایی از چرم، باعث می شود تا رطوبت و آب از بافت چرم دور بماند و کفش دوام و ماندگاری بالاتری داشته باشد.

واحد فروش بوت مردانه چرم اصل مرغوب

بوت مردانه چرم اصل

فروش بوت چرم مردانه اصل در سبک و مدلهای مختلف و با رعایت استانداردهای لازم از جمله آب گریز کردن محصول توسط تولیدی های مختلف در سطح کشور ساخته شده و سپس از طریق واحدهای فروش اصلی و واسطه توزیع می شوند.

انواع بوت مردانه چرم با توجه به مدل و سبکی که دارند برای استفاده در شرایط و موقعیت های گوناگون طراحی می شوند که از ساده ترین طرح ها می توان به مدل چلسی اشاره کرد که با توجه به سبک و طراحی ساده ای که دارد یک انتخاب عالی برای شرایط رسمی، اداری و حتی مجلسی می باشد.

 

حمیده هناره

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید