مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز کفش چرم مرغوب مردانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

مقایسه کفش چرم طبیعی و مصنوعیعرضه انبوه انواع کفش چرم مرغوب
کفش چرم مرغوب

تنوعی که در بازار عرضه کفش چرم مردانه وجود دارد از جهات بسیار زیادی مورد بررسی است یعنی نباید فقط جنبه ظاهری کفش را مدنظر قرار داد بلکه اصلی ترین نکته ای که در تنوع انواع کفش های چرمی وجود دارد نوع چرمی است که در قسمت های مختلف کفش استفاده می شود. یک کفش چرم مرغوب مردانه در درجه اول دارای یک طراحی استاندارد است و سپس مواد اولیه آن به ویژه چرم به کار رفته در محصول از نوع طبیعی است که در این صورت قیمت روز آن با توجه به هزینه های موجود، نوع و حجم خرید مخاطب محاسبه می شود.

کفش چرم مرغوب

مقایسه کفش چرم طبیعی و مصنوعی

کفش چرم مرغوب

انواع کفش های چرمی که در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می شوند در دو دسته بندی کفش چرم طبیعی و مصنوعی قرار دارند که اگرچه در هر کدام از این دسته بندی ها نیز کفش های ساخته شده از چرم طبیعی و یا مصنوعی بسیار متنوع اند ولی بعضی از تفاوت های کلی بین این دو نوع از کفش چرم وجود دارد که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

چرم طبیعی از بافتی نرم و انعطاف پذیر برخوردار است ولی چرم مصنوعی نسبت به نمونه چرم طبیعی حالتی خشک و سفت دارد و همین ویژگی در محصولات ساخته شده از این دو نوع چرم هم وجود دارد یعنی کفش های چرم طبیعی لطافت و سازگاری بیشتری نسبت به نمونه های مصنوعی با پاها دارند.

ماندگاری کفش چرم طبیعی با توجه به نوع چرمی که در آن به کار رفته باشد بسیار بالاتر از کفش های ساخته شده از چرم مصنوعی هستند و علاوه بر مدت زمان ماندگاری کفش های چرم طبیعی و مصنوعی، ظاهر محصول در مدت زمان استفاده است چون یک کفش چرم طبیعی در تمام طول استفاده زیبایی خود را حفظ می کند.

بافت چرم طبیعی به گونه ای است که در تماس با گرمای بدن انعطاف آن بیشتر شده و به مرور قالب پاها را به خود می گیرد و همین امر تاثیر بسیار زیادی در راحتی محصول در طول مدت زمان استفاده را دارد ولی چرم مصنوعی حالتی خشک را دارد که جا باز نمی کند و به همین دلیل در صورت انتخاب یک کفش چرم مصنوعی با سایز و قالب نامناسب احتمال ایجاد آسیب در پاها زیاد است.

تنوع رنگی در هر دو دسته بندی کفش چرم طبیعی و مصنوعی امروزه بسیار زیاد است و تولید کنندگان انواع کفش چرم توانسته اند محصولات خود را با دامنه وسیعی از انواع رنگ های متنوع تولید و عرضه کنند.

عرضه انبوه انواع کفش چرم مرغوب

کفش چرم مرغوب

عرضه انبوه و عمده کفش های چرمی مردانه و زنانه امروزه توسط بسیاری از مراکز فروش، عمده فروشان و نمایندگی های فروش مختلف صورت می گیرد یعنی فقط محدود به تولید کننده های اصلی و کارخانه داران نیست بلکه هم مراکز عرضه بسیار زیاد شده اند و هم راههای ارتباطی با این مراکز گسترش پیدا کرده اند تا افراد به راحتی بتوانند در این بازار رقابتی نمونه محصول موردنظر خود را خریداری کنند.

فروش عمده و انبوه انواع کفش چرم مرغوب و درجه یک مردانه و زنانه در درجه های کیفیتی متنوع و همچنین با تنوعی بالا توسط گروه فروش آران چرم انجام می شود که می توانید با مشاهده نمونه محصولات ما در شبکه های اجتماعی و یا از طریق سایت کفش چرمی، اقدام به خرید و ثبت سفارش محصول موردنظر خود کنید.

حمیده هناره

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید