مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت عمده کفش چرم راحتی زنانه شیک

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با انواع چرم طبیعیخرید انبوه کفش چرم راحتی زنانه شیک
کفش چرم راحتی زنانه شیک

در تعیین قیمت نهایی و عمده انواع کفش چرم راحتی زنانه شیک بسیاری از موارد جزئی و کلی مدنظر قرار می گیرند و سپس متناسب با همه این موارد یک قیمت مشخص و مناسب با شرایط خریداران اعلام می شود. مهم ترین اصل برای تعیین قیمت یک کفش چرم در نمونه های راحتی و غیره، نوع چرم استفاده شده در محصول است که با وجود انواع چرم طبیعی و مصنوعی که در ساخت محصول به کار می رود می توان شاهد قیمت های عمده متفاوتی نیز بود.

کفش چرم راحتی زنانه شیک

آشنایی با انواع چرم طبیعی

کفش چرم راحتی زنانه شیک

چرم طبیعی در یک معرفی ساده به نمونه هایی گفته می شود که به صورت مستقیم حاصل دباغی پوست حیوانات مختلف است ولی به دلیل ویژگی های طبیعی که در پوست حیوانات و همچنین فرآیندهای مختلف که در دباغی وجود دارد، شاهد نمونه های متنوعی از چرم طبیعی هستیم که هر کدام کاربرد خاص خود را دارد.

چرم طبیعی با توجه به نوع و گونه حیوانی که از پوست آن ساخته شده در سه دسته چرم سبک، نیمه سنگین و سنگین تقسیم بندی می شود که بهترین نوع چرم طبیعی برای ساخت محصولاتی مثل کفش و کیف، چرم طبیعی سنگین است.

چرم سنگین از پوست حیواناتی مثل گاو، گاومیش و گوساله به دست می آید که بیشترین مقاومت و ماندگاری را در بین چرم های طبیعی دارد ولی چون از لایه های مختلف پوست حیوان به دست می آید معمولا هر نمونه از آن نیز با دیگری متفاوت است و در حالت کلی انواع چرم طبیعی گاوی شامل موارد زیر می باشند:

  1. چرم مراکشی
  2. چرم اسپانیایی
  3. چرم روسی
  4. چرم دانه دار یک رویه
  5. چرم دانه دار کامل
  6. چرم جیر
  7. چرم اشبالت
  8. چرم نبوک
  9. چرم ورنی
هر کدام از این نوع چرم ها با توجه به لایه پوستی که از آنها ساخته می شود دارای ماندگاری و دوام متفاوتی خواهد بود که چرم کامل چون از بیرونی ترین لایه ساخته می شود دارای بیشترین مقاومت و تراکم است و نمونه چرم های طبیعی جیر، اشبالت و نبوک نیز در مراحل بعدی قرار دارند.

خرید انبوه کفش چرم راحتی زنانه شیک

کفش چرم راحتی زنانه شیک

در هنگام خرید انبوه و عمده انواع گفش چرم راحتی زنانه شیک، به کار بردن هر کدام از انواع چرم های طبیعی گاوی که در بالا به آن اشاره کردیم امکان پذیر است که البته باید به مدل، طرح و سبک کفش هم توجه کرده و متناسب با آن از بهترین نوع چرم در قسمت های رویه، آستر و زیره کفش می توان استفاده کرد.

نمونه ها و طرح های متنوعی از کفش های چرم راحتی زنانه در مدل های شیک توسط گروه فروش آران چرم با بکار بردن چرم های طبیعی و مصنوعی عرضه می شوند که برای کسب اطلاعات کامل محصولی و تنوع بالای محصولات ما می توانید با کارشناسان فروش مجموعه ارتباط برقرار کنید.

حمیده هناره

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید