مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز تولید کفش مردانه دست دوز چرم اصل

آنچه در این مقاله می خوانید...

پروسه تولید کفش دست دوز چرم اصلقیمت عمده کفش مردانه چرم اصل
کفش مردانه چرم اصل

یکی از مواردی که در هنگام تعیین درجه کیفیتی یک کفش چرم مورد توجه و بررسی قرار می گیرد، دست دوز بودن و یا ماشینی بودن فرآیند ساخت کفش چرم است که نمونه های دست دوز کفش مردانه چرم اصل از دیرباز تا کنون ارزش و اعتبار بالایی داشته و همچنان نیز شرایط به همین صورت است ولی روز به روز بر تعداد کفش های چرمی که از روش دست دوز دوخته می شوند کم تر می شود و تعداد مراکز تولیدی کفش چرم دست دوز مردانه رو به کاهش هستند.

کفش مردانه چرم اصل

پروسه تولید کفش دست دوز چرم اصل

کفش مردانه چرم اصل

پروسه و مراحل تولید انواع کفش های چرمی که ساخته می شوند، دارای مراحل یکسان و مشابهی هستند و مواردی که باعث تفاوت در نتیجه کار و یا همان درجه کیفیتی محصول می شود، مواردی مانند کیفیت مواد اولیه و کیفیت کار یا همان دوخت کفش چرم است که باعث می شود یک محصول با ظاهری مشابه ولی درجه کیفیتی متفاوتی داشته باشد.

  1. در ساخت یک کفش چرم اصل، اولین مورد کیفیت و نوع چرمی است که در آن به کار می رود که با توجه به مدل و سبک کفش می توان از نمونه های مختلف چرم طبیعی و اصل استفاده کرد.
  2. اولین مرحله تولید کفش چرم، طراحی مدل و قالب و سپس برش قطعات اصلی کفش بر طبق الگوی طراحی شده است که از مهم ترین مراحل ساخت کفش به شمار می آید به همین دلیل در روش دست دوز توسط افراد خبره و ماهر در این حوزه انجام می شود.
  3. سپس قطعات برش خورده برای قرار گرفتن روی قالب کفش و یا همان سرهم کردن محصول آماده می شود مانند نازک کردن لایه های کناری چرم رویه و یا سوراخ کردن جای بند کفش.
  4. در مرحله بعدی تمام قطعات اصلی روی یک قالب که به شکل پا است به هم متصل یا روی هم سوار می شوند که به این مرحله سرهم کردن قطعات گفته می شود.
  5. سپس قسمت زیره و رویه کفش به همدیگر دوخته شده و در آخر نیز تمام اضافات کفش گرفته شده و مراحل تکمیلی انجام می شود تا برای رنگ کردن و سپس بسته بندی آخر آماده شود.

قیمت عمده کفش مردانه چرم اصل

کفش مردانه چرم اصل

قیمت عمده کفش مردانه چرم اصل با درنظر گرفتن بعضی از موارد و استانداردهای مختلف مشخص می شود که در درجه اول کیفیت و نوع ساخت خود محصول مطرح است و سپس مواردی مانند حجم خرید و شرکت تولید کننده کفش چرم است که در تعیین قیمت عمده نقش دارند.

مجموعه آران چرم به عنوان یکی از مراکز فروش انواع کفش های چرم مردانه اصل آماده عرضه بهترین خدمات خود به مشتریان در داخل و خارج از کشور است تا افراد مختلف بتوانند از فضای اینترنت و بدون هیچگونه محدودیتی با اطمینان لازم خرید خود را انجام دهند.

برای کسب اطلاعات کامل تر در مورد نحوه خرید عمده انواع کفش های چرم مردانه می توانید از طریق واتس آپ و یا تماس تلفنی با کارشناس فروش مجموعه ارتباط برقرار کنید.

حمیده هناره

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید