مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز فروش کفش چرم اصل مردانه اداری

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های کفش چرم اصلخرید کفش چرم اصل مردانه مجلسی

آیا تا به حال برای شما هم پیش آمده که برای خرید محصولات چرمی مثل کفش چرم اصل مردانه، کمربند یا هر محصول دیگری به فروشگاهی رفته باشید و برای تشخیص چرم اصل از مصنوعی با مشکل مواجهه شده باشید. برای رفع این مشکل با ما همراه باشید تا با ویژگی های چرم اصل آشنا شوید و به راحتی بتوانید محصولات چرم اصل را از محصولاتی که از چرم مصنوعی ساخته شده اند، متمایز نمایید.

مراکز فروش کفش چرم اصل مردانه اداری

ویژگی های کفش چرم اصل

ویژگی های کفش چرم اصل

ویژگی هایی که محصولات چرم اصل را از چرم مصنوعی متمایز می نماید به شرح زیر می باشد:

  1. چرم طبیعی آب را جذب می کند، اگر چند قطره آب بر روی چرم طبیعی بریزید پس از چند لحظه جذب می شود ولی آب بر روی چرم مصنوعی شناور باقی می ماند.
  2. بوی چرم، چرم طبیعی بوی خاصی می دهد، این در حالی است که چرم مصنوعی بوی پلاستیک می دهد. برای آشنایی با بوی چرم می توانید به فروشگاهی که محصولات چرم اصل دارد بروید و چند محصول مختلف را بو کنید. با این کار بوی چرم اصل شناسایی می کنید.
  3.  قیمت محصول، چرم طبیعی معمولا گران است و به قیمت ثابت و مشخصی در همه ی فروشگاه ها عرضه می شود. در بین محصولات چرم اصل هم تفاوت قیمت هایی با توجه به نوع چرم وجود دارد که از این بین محصولاتی با چرم گاوی به دلیل استحکام بالا، گران تر هستند.
  4. طرح روی چرم، چرم طبیعی طرح های غیر تکراری و نا منظم دارد، چرمی که طرح های بسیار منظم و قابل دنبال شدن داشته باشد به طور حتم مصنوعی است.
  5. پشت چرم، در پشت چرم اصل، پرزهایی وجود دارد ولی پشت چرم مصنوعی به صورت نخ و الیاف دیده می شود.
  6. حرارت یا آتش زدن چرم، قبل از این آزمون در نظر بگیرید که محصول شما آسیب می بیند، بنابراین قسمتی را انتخاب کنید که در پشت محصول باشد و دیده نشود. اگر برای چند ثانیه شعله ی کوچکی مثل شمع یا فندک را زیر چرم قرار دهید، چرم اصل کمی نیم سوز شده و بوی موی سوخته شده می دهد ولی چرم مصنوعی آتش می گیرد و بوی پلاستیک می دهد.

در آخر محصولات چرم اصلی شناسنامه دار و دارای لیبل هستند که در هنگام خرید توسط فروشنده به مشتریان ارائه می گردد.

خرید کفش چرم اصل مردانه مجلسی

خرید کفش چرم اصل مردانه مجلسی

انتخاب کفش چرم مردانه قطعا یکی از انتخاب های مناسب برای اداره یا مجالس رسمی توسط هر مردی می باشد. برای خرید کفش چرم اصل، که این کفش چرم اداری یا مجلسی می تواند باشد، بهتر است از فروشگاه های معتبر از جمله همین سایت اقدام نمایید تا از خریدی مطمئن و انتخابی مناسب و زیبا بهره بگیرید.

حمیده هناره

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید