مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرجع خرید کفش چرمی طبیعی زنانه شیک

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت اصلی کفش چرم طبیعی با مصنوعیقیمت کفش چرمی زنانه شیک اداری
کفش چرمی زنانه شیک

علاوه بر سایر مزیتهای یک کفش چرم طبیعی زنانه، شیک بودن و ظاهر مناسب کفش یکی از موارد مهمی است که هر شخصی از جمله گروه خانم ها به آن توجه ویژه ای دارند و همیشه مراکزی که توانسته اند در تولید محصولات خود این اصل را به خوبی رعایت کنند، موفق به انجام حجم های بالای از فروش محصولات خود شده اند. مرجع اصلی خرید انواع کفش چرمی زنانه شیک، مراکز و فروشگاههای معتبر و فعال در این حوزه هستند که به صورت مستقیم و یا نمایندگی های اصلی در توزیع کفش چرم فعالیت دارند.

کفش چرمی زنانه شیک

تفاوت اصلی کفش چرم طبیعی با مصنوعی

کفش چرمی زنانه شیک

پیشرفت علم و تکنولوژی در تمام حوزه ها باعث ایجاد تنوع و همچنین پیدایش مواد اولیه مختلف برای جایگزین کردن آنها با مواد طبیعی شده است و یکی از این موارد نیز چرم مصنوعی است که با اختراع آن تحولی بسیار بزرگ در حوزه محصولات چرمی از جمله کفش چرم ایجاد شد و علارغم شباهت ظاهری که بین چرم طبیعی و مصنوعی وجود دارد ولی به صورت طبیعی و در هنگام استفاده در ساخت کفش چرم، شاهد تفاوت هایی هستیم که بعضی از آنها را در ادامه ذکر خواهیم کرد.

چرم مصنوعی اختراع دست بشر بوده و از مواد شیمیایی ساخته می شود که در مقایسه با چرم طبیعی از ماندگاری کمتری برخوردار است و همین امر باعث می شود تا یک کفش چرم طبیعی دوام بسیار بالایی نسبت به نمونه کفش های چرم مصنوعی داشته باشد.

انعطاف بالایی که در چرم طبیعی وجود دارد باعث می شود تا کفش چرم طبیعی بسیار راحت تر از نمونه های مصنوعی باشند و به مرور زمان قالب پاها را به خود بگیرند در صورتی که یک کفش چرم مصنوعی با توجه به نوع چرم استفاده شده در آن از انعطاف کمی برخوردار است.

چرم طبیعی به دلیل بافت طبیعی که دارد قابل ترمیم است و باعث می شود که کفش های چرم طبیعی در صورتی که دچار آسیب شوند را تعمیر کرد در صورتی که در چرم مصنوعی چنین ویژگی وجود ندارد.

یکی از تفاوت های اصلی کفش چرم طبیعی با مصنوعی، نوع بافت این دو چرم است چون چرم طبیعی دارای منافذ بازی است که باعث ورود هوا به داخل کفش و جلوگیری از عرق کردن پاها می شود ولی در نمونه های مصنوعی این شرایط امکان پذیر نیست.

قیمت کفش چرمی زنانه شیک اداری

کفش چرمی زنانه شیک

در ساخت انواع کفش چرمی شیک زنانه، از چرم طبیعی و مصنوعی متناسب با مدل و کیفیت محصول استفاده می شود تا مشتریان بتوانند با توجه به شرایطی که دارند بهترین نمونه آن را خریداری کنند.

کفش چرمی زنانه اداری به عنوان یکی از گروههای متنوع و گاربردی کفش چرم به شمار می آید که از بازار عرضه بالایی برخوردار است و از اولویت های مهمی که در انواع کفش چرم اداری مطرح است، راحتی و ظاهر شیک است که به صورت مستقیم به نوع دوخت و طراحی محصول و همچنین مواد اولیه ای که در ساخت آن به کار رفته، ربط داده می شود.

نمونه کفش های چرم اداری زنانه که به صورت استاندارد طراحی شده باشند و در ساخت آنها نیز از مواد طبیعی و باکیفیت استفاده شده باشد، به عنوان نمونه محصولات درجه یک توزیع می شوند که در مقایسه با محصولات معمولی از قیمت های بالاتری نیز برخوردارند.

 

حمیده هناره

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید