مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید عمده کفش چرم پاشنه دار

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد انواع پاشنه در کفش های چرمی زنانهمشخصات بهترین کفش چرم پاشنه دار چیست؟فروشنده انبوه کفش چرم پاشنه دار
کفش چرم پاشنه دار

انواع مدل های کفش چرم پاشنه دار زنانه از دنیای بسیار گسترده ای برخوردار هستند طوری که شاید بسیاری از طرح ها و مدل های به کار رفته در کفش و پاشنه آنها برای بسیاری از افراد جدید و تازه باشند. بیشترین تمرکزی که مراکز خرید و فروش عمده کفش های چرم زنانه، روی نمونه محصولات پاشنه دار است و در طی زمان و پیشرفت هایی که در ساخت کفش ایجاد شده توانسته اند با درنظر گرفتن بسیاری از نیازهای مخاطبین نمونه محصولات خود را به بازار عرضه کنند.

کفش چرم پاشنه دار

کاربرد انواع پاشنه در کفش های چرمی زنانه

کفش چرم پاشنه دار

تقریبا تمام بانوان با نمونه کفش های پاشنه دار آشنایی کاملی دارند و متناسب با سلیقه و سبکی خود از طرح و مدل های مختلف کفش با بکار بردن انواع پاشنه در محصول استفاده می کنند چون یکی از نکات بسیار مهمی که باعث تفاوت های جزئی و کلی درانواع کفش پاشنه دار می شود، نوع پاشنه ای است که برای کفش چرم طراحی و استفاده می شود.

به صورت کلی شکل و حالت پاشنه ها در سه گروه اصلی تقسیم بندی می شوند که این سه گروه عبارتند از:

  1. پاشنه های باریک و بلند
  2. پاشنه های توپر و پهن
  3. پاشنه های شیب دار
در گره اول که پاشنه های باریک و بلند قرار دارند به عنوان ظریف ترین نوع پاشنه شناخته می شوند که در بسیاری از طرح و مدل های کفش چرم زنانه مجلسی کاربرد دارند ولی یکی از مشکلاتی که بسیاری از بانوان با این نوع از پاشنه ها دارند، فشار زیادی است که به قسمت پنجه پاها وارد می کنند و هر چقدر ارتفاع پاشنه بلندتر باشد فشار وارد شده هم بیشتر خواهد بود.

کفش چرم پاشنه دار

پاشنه های توپر، پهن و یا مکعبی شکل که همه نام هایی هستند که به دسته دوم از پاشنه های کاربردی در انواع کفش چرم زنانه داده می شود، باعث شده تا طراحان کفش چرم با استفاده از این نوع پاشنه ها، تحولات بسیار بزرگی را در حوزه کفش مجلسی زنانه ایجاد کنند چون نسبت به پاشنه های باریک از راحتی بیشتری برخور دارند و همین امر مورد توجه بانوان شیک پوش و علاقه مندان به پوشیدن کفش های پاشنه بلند واقع شده است.

پاشنه های شیب دار به عنوان راحت ترین نوع پاشنه ها شناخته می شوند که کل کف پاها را تحت پوشش قرار می دهند و در اندازه های مختلف برای استفاده در نمونه کفش های راحتی، طبی و مجلسی زنانه و مردانه به کار می روند.

مشخصات بهترین کفش چرم پاشنه دار چیست؟

اگرچه امروزه استفاده از پاشنه محدودیت خاصی ندارد و در بسیاری از کفش های مردانه نیز با بکاربردن پاشنه های مخفی تحت عنوان کفش های لژدار مورد استفاده قرار می گیرد ولی کاربرد پاشنه همچنان با درصد بالایی مختص بانوان است و هر روز شاهد تنوع بالایی از انواع کفش های پاشنه دار زنانه در دنیای کفش هستیم.

تمام کفش های چرم پاشنه داری که تولید و عرضه می شوند با توجه به نیاز بازار و متناسب با سلیقه های مختلف طراحی و تولید می شوند. بهترین نوع کفش چرمی پاشنه دار باید متناسب با تیپ بدنی شخص مصرف کننده و همچنین استایل پوششی آن انتخاب شود و البته خرید یک کفش پاشنه دار استاندارد که در ساخت آن تمام موارد لازم برای راحتی پا نیز درنظر گرفته شده باشد بسیار مهم است.

به همین دلیل پیشنهاد می شود نمونه هایی خریداری شود که در ساخت آنها از چرم طبیعی استفاده شده باشد و همچنین نوع زیره و کفی که در آن به کار می رود نیز هم از لحاظ دوام کفش و هم راحتی پا بسیار مهم است.

فروشنده انبوه کفش چرم پاشنه دار

کفش چرم پاشنه دار

استفاده از هر کدام از نمونه های پاشنه در تمام کفش های چرمی زنانه کاربرد دارند و می توان در تمام طول سال و در انواع مختلف از کفش های تابستانی و زمستانی متناسب با سلیقه و شرایط خود بهترین نوع کفش پاشنه دار را خریداری کرده و استفاده کرد.

فروش کفش چرم پاشنه دار توسط مراکز فروش کفش چرم و تولیدی های مختلف و فعال در این حوزه به صورت عمده و تک توزیع می شوند که در هر دوره و فصلی عرضه جدیدترین نمونه محصولات توسط مراکز فعال صورت می گیرد تا بتوانند حجم فروش بالایی داشته و مخاطبان خود را نیز راضی کنند.

برای خرید کفش چرم زنانه پاشنه بلند در حجم های عمده می توانید از گروه فروش آران چرم استفاده کرده و به صورت تمام وقت از طریق راههای ارتباطی که در سایت قرار داده شده با کارشناسان فروش مجموعه ارتباط برقرار کنید.

حمیده هناره

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید