مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش کفش چرمی طبی زنانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرات ویژه کفش چرمی طبی زنانهویژگی های بارز کفش چرمی طبی زنانه

به دلیل اهمیت حفظ سلامت پا و استخوانهای مرتبط با پا درهنگام راه رفتن یا نشستنهای طولانی باکفش و دیگر فعالیتهای روزمره ، داشتن یک کفش که سلامت پا را تضمین کند،بسیار ضروریست. امروزه کفش چرمی طبی زنانه یکی از برترین کفشهای منتخب در زمینه ی سلامت نگهداشتن پا به شمار می آید و بسیاری از محققان و پزشکان، استفاده از کفش طبی به جای کفشهای متفرقه را به افراد توصیه میکنند. چراکه پوشیدن کفش طبی ،از ناراحتی پا،زانو درد وکمردرد جلوگیری میکند. کفش چرم طبی در طرح های گوناگون و متنوع تولید میشوند که مورد استقبال کثیری از بانوان عزیز قرارگرفته است.مخصوصا خانمهای بارداری که به اضافه وزن ناگهانی در طی این دوران دچار شده اند بسیار ضروریست از کفش چرم طبی استفاده کنند.کفش طبی زنانه انواع بسیار زیادی دارد؛ حتی برخی از صندل‌ها و کفش‌های مجلسی نیز به روش طبی تولید می‌شوند. به همین دلیل افراد به راحتی می توانند کفشی مطابق با سلیقه خود خریداری کنند.

 

صادرات ویژه کفش چرمی طبی زنانه

صادرات ویژه کفش چرمی طبی زنانه صادرات کفش چرمی طبی زنانه این روزها بسیار رواج پیدا کرده است و سود خوبی دارد.هرساله صادرات انواع کفش چرمی طبی به کشورهای دیگر توسط کارخانجات صنعتی و تولیدی انجام میگیرد.و حجم صادرات این محصول و ارائه کفش چرمی طبی هرساله افزایش پیدا میکند.

ویژگی های بارز کفش چرمی طبی زنانه

ویژگی های بارز کفش چرمی طبی زنانه ویژگی بارز کفش چرمی طبی زنانه بسیار زیادهستند رویه این محصول از بهترین مواد خارجی و زیره ی سبک ساخته شده است که از مقاومت و دوام بیشتری برخوردار است. آستری و کفی داخل کفش از سوییت پرزدار استفاده شده که باعث عدم تعریق و حساسیت میشود.

کفش چرمی طبی زنانه کاملا متناسب با ویژگی‌های کف و قوس کف پا باشد. همچنین باید سبک، ضخیم و جاذب ضربه (دارای خاصیت الاستیکی) به‌خصوص در ناحیه پاشنه هم باشد. رویه کفش طبی باید انعطاف‌پذیر و از جنس چرم باشد تا بتواند سرما و گرما را به خوبی به پا منتقل کند و پا نفس بکشد و عرق نکند.

رویه کفش طبی چرمی باید انعطاف‌پذیر و از جنس چرم باشد تا بتواند سرما و گرما را به خوبی به پا منتقل کند.

اندازه پاشنه ی کفش به طور متعادل باید حدود ۱٫۵ تا ۴ سانتیمتر باشدتا از ضرر زدن به پا جلوگیری شود.

پنجه ی کفش بایدنه چندان تنگ باشد تا انگشتان پا بتوانند در پنجه کفش فضای کافی داشته باشند،از هم باز شوند و کمی به بالا و پایین بروند. افراد بهتر است بجای استفاده از کفش های نوک تیز از کفش های با پنجه گرد از کفش چرمی طبی استفاده کنند.

قسمت اطراف مچ پا بایدباید حاوی پد ها و بالشتک های نرمی باشد تا فشار کمتری به پوست وارد کند.

حمیده هناره

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید