مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش کفش چرم رنگی مردانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

محبوب ترین کفش چرم رنگی کدام رنگ است؟انواع رنگ بندی کفش چرم مردانهمزیت های استفاده از کفش چرم رنگیفروش مستقیم کفش چرم رنگی مردانه اصفهانقیمت کفش چرم رنگی مردانهخرید کفش چرم اسپرت رنگی مردانه
کفش چرم رنگی مردانه

یکی از مواردی که در کفش چرم مردانه از طرف بسیاری از افراد به ویژه جوانان طرفداران بسیار زیادی دارد، تنوع رنگی و استفاده از انواع چرم های متنوع رنگارنگ در تولید کفش چرم است و همین امر باعث شده است تا مراکز فروش بسیار زیادی در زمینه عرضه انواع کفش چرم رنگی مردانه به صورت حضوری و اینترنتی فعالیت داشته باشند که با استقبال بسیار بالایی از طرف مخاطبان کفش چرمی روبرو می شود.

کفش چرم رنگی مردانه

محبوب ترین کفش چرم رنگی کدام رنگ است؟

کفش چرم رنگی مردانه

کفش چرم لوکس ترین کفش موجود در بازار است که در انواع مختلف می توان آن را پیدا کرد و یکی از مواردی که در تنوع کفش بسیار مهم و قابل توجه است، رنگ چرمی است که در مدل های مختلف کفش چرمی به کار می رود. در ادامه می خواهیم در مورد چند رنگ پرطرفدار و محبوب چرم که استفاده بیشتری در ساخت انواع کفش ها دارد صحبت کنیم.

رنگ قهوه ای و یا چرم قهوه ای در طیف رنگی های مختلف بیشترین میزان استفاده را در تولید انواع کفش های چرمی مانند نیم بوت چرم مردانه، کالج چرم و مدل های رسمی و راحتی چرم را دارد و دلیل آن نیز ست کردن این رنگ چرم با بسیاری از استایل های پوششی است طوری که مدل های کالج و نیمه رسمی آن را می توان با پوشش های اسپرت نیز ست کرد.

بعد از قهوه ای، رنگهای زرشکی، سرمه ای، نارنجی، آبی از جمله رنگهایی هستند که در تولید کفش چرم رنگی به ترتیب استفاده بیشتری دارند و کاربرد آن را در انواع طرح های کلاسیک، رسمی و سایر مدل های کفش چرم  می توان در بازار چرم ایران مشاهده کرد.

انواع رنگ بندی کفش چرم مردانه

کفش چرم در گذشته های دور فقط در رنگهای تیره و یا رنگ طبیعی چرم که باز هم طیف رنگی های تیره بود مورد استفاده قرار می گرفت ولی با تحول عظیمی که در صنعت چرم و توسعه محصولات چرمی از جمله کفش ایجاد شد شاهد انواع چرم رنگی و استفاده از آن در ساخت بسیاری از محصولات بودیم که کفش چرم نیز از این تغییرات به دور نبود.

رنگ بندی کفش چرم مردانه شامل انواع رنگهای قهوه ای، زرشکی، نوک مدادی، سرمه ای و بسیاری از رنگهای متنوع دیگر بوده است که با گذشت زمان دامنه گسترده ای به خود گرفته و روز به روز نیز وسیع تر شده است.

بیشترین میزان استفاده از کفش های چرم رنگی مربوط به دو یا سه دهه اخیر بوده که در کل جهان نیز دیده شده و همچنان نیز ادامه دارد که دلیل آن هم کاربرد رنگهای مختلف در نوع پوشش افراد می باشد و در صنعت کفش چرم هم تاثیر پذیر بوده و برای طراحان و تولید کنندگان این حوزه شرایطی ایجاد شده تا بتوانند نمونه های رنگی کفش چرم را با وسعتی بیشتر در جهان عرضه کنند.

مزیت های استفاده از کفش چرم رنگی

کفش های چرمی رنگی برای اولین بار در اوایل دهه ۸۰ میلادی وارد بازار کفش چرم شدند که انقلاب و تحولی بزرگ در صنعت کفش چرم ایجاد کردند طوری که بسیاری از افرادی که علاقه ای به استفاده از کفش چرم و حتی محصولات چرمی نداشتند به استفاده از محصولات رنگی چرم به ویژه کفش چرم رنگی روی آوردند.

کفش های رنگی چرم همچنان و با گذشت سه دهه به صورت انبوه و در سطح بسیار وسیعی در داخل کشور و سراسر جهان تولید و توزیع می شوند که دلیل آن نیز ویژگی ها و مزیتهایی است که در آن وجود دارد.

اصلی ترین مزیت کفش چرم رنگی، هماهنگی و ست کردن محصول با استایلهای نیمه رسمی و حتی اسپرت است که همین امر باعث شد تا درصد بالایی از مصرف کنندگان کفش های چرم رنگی را جوانان تشکیل دهند.

با ورود کفش چرم در رنگهای مختلف به بازار، صنعت پوشاک توسعه و گسترش بالایی پیدا کرد چون تولید کنندگان در پی این بودنند تا مدلها و طرحهای متنوع لباس مردانه و زنانه را که با انواع کفش های چرم رنگی ست می شوند را به بازار عرضه کنند.

به دلیل استفاده از رنگهای شاد و زنده در کفش های رنگی چرم، استایل افراد شیک تر و به روز تر دیده می شود در صورتی که در گذشته به دلیل رنگهای تیره بیشتر استایلها کلاسیک و قدیمی دیده می شدند.

چرم رنگی قابلیت استفاده در تمام استایلهای کفش چرم را دارد و هیچگونه محدودیتی در این زمینه وجود ندارد چون این امر کاملا سلیقه ای بوده و به انتخاب افراد بستگی دارد.

 

فروش مستقیم کفش چرم رنگی مردانه اصفهان

 

اصفهان یکی از شهرهای صنعتی و بزرگ در ایران است که در تولید بسیاری از محصولات از جمله محصولات چرمی و کفش چرم یک قطب اصلی به شمار می آید که تولیدی های صنعتی و بزرگی را در خود جای دارد.

از جمله محصولاتی که در بین انواع کفش های چرم مردانه توسط این کارگاه ها تولید می شود، کفش های مردانه ای است که در تولید آنها از چرم رنگی استفاده شده و این چرم با توجه به درجه کیفی محصول می تواند چرم طبیعی یا مصنوعی باشد چون بعضی از افراد تصور می کنند که چرم رنگی فقط در نمونه های مصنوعی وجود دارد در صورتی که اضافه کردن رنگ در چرم های طبیعی نیز امکان پذیر است.

کیفیت محصولاتی که توسط کارگاه های تولیدی در اصفهان تولید و عرضه می شود درجه کیفی بسیار بالایی دارد و همین امر باعث شده تا مخاطبان بسیار زیادی در بسیاری از شهرها و حتی کشورهای خارجی داشته باشد.

خرید مستقیم از کارگاه های تولیدی که در اصفهان فعالیت می کنند باعث می شود که بتوان محصول را با قیمت مناسب و ارزان خریداری کرد و در عین حال از تنوع محصولی بسیار بالایی نیز برخوردارند که دست خریدار را در خرید و سفارش بازمی گذارد.

قیمت کفش چرم رنگی مردانه

انواع کفش چرم رنگی مردانه که در داخل کشور طراحی و ساخته می شوند دارای کیفیت و مرغوبیت بالایی هستند طوری که سالیانه علاوه بر توزیع محصول در بازار داخلی، به بسیاری از کشورهای خارجی نیز صادر می شود چون محصولی با درجه کیفیتی بالا و قیمتی مناسب از طرف فروشنده های ایرانی عرضه می شود.

در بررسی قیمت کفش رنگی چرم مردانه موارد مختلفی نقش دارند که از مهمترین آنها می توان به کیفیت اصلی محصول اشاره کرد که نتیجه به کار بردن نوع چرم استفاده شده در کفش است یعنی هر چقدر چرم خام مرغوب تر باشد محصول از رده کیفیتی بالایی برخوردار بوده و به طبع قیمت بالاتری نیز خواهد داشت.

بعد از کیفیت محصول موارد دیگری مثل کارخانه و شرکت تولید کننده، حجم خرید و فروش محصول، نوع عرضه و موارد مشابه دیگری هستند که در تعیین قیمت نهایی کفش چرم رنگی به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم نقش دارند.

خرید کفش چرم اسپرت رنگی مردانه

همان طور که در بالا نیز به آن اشاره داشتیم طیف های رنگی که در انواع کفش چرم اسپرت رنگی مردانه استفاده می شود، رنگهای روشن است چون با رنگهای موجود در استایلهای اسپرت و راحتی که بیشتر رنگهای روشن استفاده می شود، همخوانی بیشتری دارند.

البته قانون خاصی در مورد استفاده از رنگهای روشن در نمونه های اسپرت چرمی وجود ندارد و شاهد تنوع بالایی از انواع رنگهای متنوع چرم در ساخت کفش های چرم اسپرت مردانه هستیم فقط اصل مهم برای ایجاد ظاهری شیک و جذاب، کاربرد درست رنگها در کنار یکدیگر است که باید به درستی رعایت شود.

 

 

حمیده هناره

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید