مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش عمده کفش چرم مردانه خارجی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مدلهای مختلف کفش چرم مردانهقیمت انواع کفش چرم مردانه خارجیواردات کفش چرم مردانه خارجی
کفش چرم مردانه خارجی

علاوه بر کفش های چرم ایرانی که توسط تولید کننده های داخلی کشور طراحی و ساخته می شوند، شاهد بسیاری از نمونه های کفش چرم مردانه خارجی در بازار عرضه نیز هستیم. پخش عمده نمونه کفش های چرم خارجی از طرف شرکتهای فعال در این حوزه که محصولات را از کشورهای مختلفی مثل چین، ترکیه و سایر کشورهای مختلف وارد می کنند انجام می شود که در چند سال اخیر به دلیل بالا رفتن ارزهای خارجی و حمایت از کالای ملی این امر کاهش چشمگیری  پیدا کرده است.

کفش چرم مردانه خارجی

مدلهای مختلف کفش چرم مردانه

کفش چرم مردانه خارجی

یکی از ویژگی های بارزی که در انواع کفش چرم خارجی به چشم می خورد و برای بسیاری از افراد جذابیت دارد، تنوع مدل است ولی از لحاظ کیفیتی اگر بخواهیم با نمونه کفش های تولید داخلی مقایسه کنیم همیشه کفش چرم ایرانی دارای درجه کیفیتی بالایی بوده است.

درصد بالایی از کفش های چرم خارجی که در بازار کشور توزیع می شوند از کشورهای اطراف مثل چین و ترکیه هستند که نمونه های چینی دارای تنوع مدلی بالا ولی کیفیتهای پایینی هستند و نمونه های ترک هم از لحاظ تنوع مدلی و هم کیفیت محصولی استانداردتر بوده و بیشتر مورد توجه علاقه مندان به کفش چرم خارجی قرار می گیرند.

مدلهای مختلف کفش چرم مردانه خارجی شامل موارد زیر می باشند:

  1. انواع کفش های چرم مجلسی
  2. نمونه های راحتی و طبی کفش چرم
  3. انواع مدلهای کالج چرم مجلسی و راحتی
  4. بوت و نیم بوت های چرم
  5. انواع مدلهای صندل چرم مردانه

و بسیاری از مدلهای دیگر که در سبکهای کلاسیک و مدرن و با تنوع رنگبندی های متنوع طراحی و ساخته می شوند، ولی امروزه تولید کننده های ایرانی در حوزه کفش چرم توانسته اند با بکار بردن چرم درجه یک و متنوع ایرانی و با طراحی های مختلف خود بسیاری از نمونه های خارجی کفش چرم را از بازار حذف کرده و درصد بالایی از فروش را به خود اختصاص دهند.

قیمت انواع کفش چرم مردانه خارجی

کفش چرم مردانه خارجی

قیمت کفش چرم خارجی یکی از موارد مهمی بود که در سالهای اخیر بازار عرضه آن در کشور را تحت تاثیر قرار داد چون به دلیل بالا رفتن ارز خارجی و محدودیت های گمرگی که کشور برای ورود کالاهایی مثل کفش چرم قرار داده بود، قیمت آن به صورت سرسام آوری افزایش پیدا کرد و باعث شد تا بسیاری از مصرف کنندگان به کالای باکیفیت و مرغوب ایرانی روی آورند.

بسیاری از مدلهای کفش چرم ایرانی که توسط شرکتهای تولیدی مطرح و یا تولیدی های معمولی ساخته می شوند دارای درجه کیفیتی بالایی بوده و حتی قابل رقابت با نمونه های مطرح خارجی هستند ولی قیمت آنها بسیار ارزان تر و مناسب تر از یک کفش چرم خارجی می باشد و همین امر باعث جذب مخاطب به کفش چرم ایرانی در سالهای اخیر شده است.

واردات کفش چرم مردانه خارجی

در سالهای گذشته حجم واردات نمونه کفش های چرم خارجی از کشورهایی مثل چین، ترکیه و حتی ایتالیا و بسیاری از کشورهای دیگر بسیار زیاد بود و فعالان زیادی داشت ولی با تغییر سیاست های دولت برای حمایت از تولیدات داخلی در حوزه کفش چرم و محدودیت هایی که برای واردات این محصول ایجاد کرد، میزان واردات آن کاهش یافت و در دو سال اخیر هم با بالا رفتن نرخ ارزهای خارجی، حجم واردات کفش چرم خارجی به بازار ایران بسیار کم شده است.

همین امر زمینه را برای تولید و پخش کفش چرم ایرانی فراهم کرده است و تولید کنندگان داخلی را به سمت ایجاد تنوعی بالا در تولیدات خود کشیده است که نتیجه های بسیار مطلوبی نیز داشته و توانسته اند علاوه بر بازارهای داخلی بسیاری از بازارهای خارجی را نیز در دست بگیرند.
حمیده هناره

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آران شما را به خرید بهترین کفش های چرمی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید